Sayfa 1001/1011 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: Viop XLVI

1. 2010 mayısında çeyrek altın 100 tl idi simdi 1800 ONS ise 2010 dan bu yana ayı piyasası yasıyor endeks bazlı bakarsak endeks 10 x kazandırmıs oysa endeks full bogadaydı... örnek petkim 2010 1 tl simdi 19 tl çeyrek 100 tl simdi 1800 ... temettü vs isini bilmem her hisse de vermiyor zaten ... ONS bogaya cıkarsa feci ralli olur ama n zaman !

SPOT,

3. KASIM ortasında herkezin dilinde SASA yokmuydu o zamanda devamlı STOPLOST uygulayan kardadır aklınızı başınıza alın denilmedi mi?
    ne oldu gelinen son nokta nerede kol kselse her daim kar yazacakmış ..

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    6140 lardan kapattım shortları

long oynamak için acele yok, 6100-6120 alış yazdım
    long açmış olduk, artık gün içi yeni dip olmaması lazım,
    bi bukle hisse poz da açtım- eregl, kchol, asels, tcell

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    dolar kuru suyun içinde kaç para eder, niye son derece ucuz kaldı falan bilemiyorum

son 6 yılda TL ile aynı ligde kabul edilen brezilya, hindistan, g.afrika ve rusya para birimlerinin seyri aşağıda gibi
    TL nin çok büyük bi günahı olmalı mutlaka, ama ne acaba o günah ?

Uygulanan bilim dışı ekonomi politikaları ve kötü ekonomi yönetimi olabilir mi?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    iKTİDAR değişirse para verecek adam demezmi, senin paran 1 yıldır döviz baskısı nedeniyle çok değerli, şu dövizi önce ederine getir, (54)
    2. iktidar değişmezse nasıl bir normal ekonomi politikası bekliyorsunuz, gücüne güç katmış bir başkandan?
    İkinci ihtimalde ne olacağını bilemiyorum. Bilen de yoktur. Ama mevcut politikanın devam etmeyeceğine eminim.

İlkini ise yaşayıp görürüz. Tarihimizde ilk defa içeride yabancı yok denecek kadar az. Evet, pazarlık yapıp bir miktar yükselmesini isteyebilirler ama 30'lara gideceğini düşünmüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. spottan alımları tamamladım .. @xu030 güniçi en düşük altı stopumdur .. şimdilik yükselen dibe oynadık .. stop olursam üzülmem..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

8.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

Suyun içinde 1.000 tl olacak dersen bu günkü kurla dolar bazında 2 ye katlaması lazım,mümkün mü ?

YTD

(foto temsili olarak)Tüp. suyun içinde 1.000 tl.olacak diyen..Gundi dostumuzun..

YTD

Sayfa 1001/1011 İlkİlk ... 5019019519919991000100110021003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •