Sayfa 15/1011 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    Taner genekte borsa dusecek dedi son olarak bu dussu havası yayıldı peki n olacak
    Daha düşse de mal alsak diye bekleyenler olacak pala biraz fırsat verecek büyük ihtimal pazartesi eksi açıp sonrasında toparlayacak tren vagonuna yeni genç borsacılar katılacak ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. poset 75 kurus oldu deyolarr

3.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Daha düşse de mal alsak diye bekleyenler olacak pala biraz fırsat verecek büyük ihtimal pazartesi eksi açıp sonrasında toparlayacak tren vagonuna yeni genç borsacılar katılacak ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mardinli de 3700 deyo sinirlenip hesabını kapadı )) yahu adam n kibirli klavye ile mouse u parçalıyordur durmadan

İddialı değilsen
    Kafanda bardak
    Masa da mous
    Kırmıyorsan
    Kızınca çekip gitmiyorsan
    Alkışlarla geri dönmüyorsan
    Bu dünya da yer bulamazsın..
    Lıke larla yaşıyorum ben
    Pirimdir yaşam koçları

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    Taner genekte borsa dusecek dedi son olarak bu dussu havası yayıldı peki n olacak
    Taner genek düşecek dediyse, yükseliriz. Yaşadığımız çoğu ralliyi kaçırdı kendisi

6.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Taner genek düşecek dediyse, yükseliriz. Yaşadığımız çoğu ralliyi kaçırdı kendisi
    2700 de de ben nakite gectim dedim di ) ama 400 k takıpcısı nasıl yapmıs hayret rekor onda sanırım

Bu tivitir analizcilerinden is yapan var mı? 97 yi kırarsa 98 olurcular ile 50 tane kağıt yazıp biri uzayınca ben bildim diyenlerden başka bir şey göremiyorum ben. Bende mi problem?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
    Taner hiçbirşey bilmez .3 ortalama ile 400 k takipçi yapmış,tez konusu....Tüm trentlerin başında yüksek oranda nakite geçer.Yillarca bu işin içinde olupta teknik,tecrübe olarak bu seviyede kalmak incelenmesi gereken bir konu.

Selcuk gön.de aynısı....fibonaccihi ile kafayı bozmuş.Kesin konuşur ve yanılır...

Bunlardan tek Ismail kraldır..

Sayfa 15/1011 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •