Sayfa 168/1011 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    Sp suan analize en uygun grafik bence.. Oradada onemli bir fiyat dibi olustu yada olismaknuzere tahminim..

Sp500 de sayim iyi gidiyor simdilik a etiketi netlesti .. b ve c bile tamamlanmis olabilir.. tam bakamadim dusuk peryotta.. a dibi sayiminda stopu oldu artik...

2.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Harun bizim enkaı ya girmiş girdiğine pişman olmuş diyorlar
    Girer girmez üstüne oynamaya başladıkları söyleniyor 😊
    Hahaha sen harundan gorupte gelip buraya diline doladin simdide haruna salliyor . Allah kimseyi şizo etmesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    Astrolog işi gayipten haber vermek değildir.''Biz her şeyi bir düzen(kanun -formül) ile yarattık''; birazda gereği..

Nasıl ki fibonaccihi , GALAKSİLERDEN,ayçiceğine kadar var.

Bunun gibi düzenin gereği gibi bir şey..Merkür-Jupitere işte şu açıyla keserse vs...Çok olumsuz olaylar oluşmuş..Çıkarımı..

yani bağıl nem varsa,havada siyah bulutlar varsa yağmur yağabilir gibi bir mantıktır.

Yoksa fal işine inanmam.

Geçen şubatta gerçekten de tutturdular.Şubatın sonu diyorlardı.Rusya saldırdı.

Abi ne yapalım..kafası kesik tavuk gibi bir yana bir bu yana dönüyoruz.Artık tekniğim astrologlar..

YENİ HATIRLADIM..DÜN MÜ BU GÜN MÜ DOLUNAY VARDI..onun borsalara etkisiyle ilgili makaleler okumuştum.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Şubat mevzusu benim de kafama başkan dan dolayı takıldı. Enflasyon Şubat ayında kayda değer azalacaktır dedi. Sinyal mi çaktı nedir? Rabia dönüşleri meşhurdur. Yeri geldiğinde nas, yeri geldiğinde faiz şifadır diyebilir.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bence 6-7 ay için zirvemiz 3.30 dolar...bu kurla 6100-200 diyelim.

Yok Arjantinmiş...Geçin onu.Karaborsa dolar bazlı grafiklerine bakın..unutmayın bıst100; 1.3 dolardan 3.30 dolara gelirse bu çok büyük bir harekettir. 2015 zirvemizdir. Başkanlık sistemi yokken.

Mevduatlar %26 iken ...Borsa her zaman negatif reel faize alternatif değildir..bir yere kadar.

Doların max. şubata kadar 18.6x de olacağını düşünüyorum.

Reel kur endeksi artıyor.Düdüklü tencerede basınç hergün artıyor.

zaten astrolog abla ŞUBATTA 29 derece açıyla gezegenlerde şöyle oluyor diyor..

ALLAH YAKIŞAN İFTİRADAN SAKINSIN, derler..ablanın tesbitlerine bu açıdan bakıyorum.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    Sp500 de sayim iyi gidiyor simdilik a etiketi netlesti .. b ve c bile tamamlanmis olabilir.. tam bakamadim dusuk peryotta.. a dibi sayiminda stopu oldu artik...

Sayın SEL
    İkinci a nın altına giderse hedef minimum ve maksimum neresi yada kaç endeks
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

6.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Sayın SEL
    İkinci a nın altına giderse hedef minimum ve maksimum neresi yada kaç endeks
    Sayin ENGRANDMASTER, bahsettiginiz olasilik gerceklesir ise (şuan arkaplanda bir olasilik) kombinasyonun ikinci patterni icin ucgen yerine flat dusunurum.. 3000 ler dahi gundeme gelebilir.. Ama simdilik arkaplanda zayif bir olasilik benim iicin...

7. APS sayıları artmış.
    yakın vade 308.395 adet
    diğer iki vadede de artış mevcut.
    olumlu gösterge.

8. Bu ay sadece aylık kapanış değil YILLIK KAPANIŞ yapılacak her ne kadar bizim borsada yabancıların sayısı gün geçtikçe düşüyor gibi görünse de bana göre var Hıristiyanların NOEL TATİLİ muhabbeti başlayacak ve haftaya nakit'e geçmek isteyenlerin sayısı artacaktır buda endekste baskıya neden olacaktır bu yüzden yılbaşından önce çok sert yükselişler ben beklemiyorum aksine baskı artacağı için irtifa kaybı gibime geliyor

Sayfa 168/1011 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •