Sayfa 375/1011 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Yarın akp den bir iki kişi çıkar bu karar çok ağır oldu der. Hakim ve savcılar fetocu ilan edilebilir.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    BBVA Yılbaşı TL kredisi kampanyası yapmış, faiz oranı cazip olur ise ben de alırım.
    Sn.Ariston
    En para 1.95 faiz oraniyla 100 bin tl kredin hazır diye msj atmış bana.
    Kredi maliyetini inceledim faiz oranı biraz fazla gibi geldi şimdilik bana.

BBVA nın kampanyası nasıl acaba.[/QUOTE]

Kredi kartından nakit çek. Daha ucuz.

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sn.Ariston
    En para 1.95 faiz oraniyla 100 bin tl kredin hazır diye msj atmış bana.
    Kredi maliyetini inceledim faiz oranı biraz fazla gibi geldi şimdilik bana.

BBVA nın kampanyası nasıl acaba.
    Ben de ona bakıyorum %2,04 diye gördüm araştırıyorum.

Seçimlere borçlu girmeyi düşünüyorum, genel bir af çıkacak bence.

Kredi kartı limitini 75 bin yapmışlar o da bir imkan sayılır.

https://www.enuygun.com/kredi/ihtiya...00000-tl/?es=0
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. TV'ye geçen sigortacı çıktı, şimdi işten geliyorum hasarlı bir poliçe vardı, tampon 40 bin lira tutmuş, bizim masraflar da çok arttı diye söze girdi.

Zrounlu Trafik Sigortası'nı anlatırken de, sizin arabanız ucuz olabilir, ama karşıdaki kaza yapılan araç bizim için önemli dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanının bir felsefesi var, milleti alt tabakada toplamak istiyor.

Galiba TİP Başkanı bizim iktidarımızda herkes oturduğu evin sahibi olacak vs demiş trend olmuş, o da bir felsefe.

DEVA Ali Babacan sistemci/globalci onun dışındakiler dağınık gibi.
    felsefe şu olabilir mi , dindar insan hata yapar ama zarar gelmez düşüncesi , ben muhafazakar bir yerdeyim , pahalılık hakkında kiminle konuşsam , suçu millete atıyor , fırsatçılık yapıyor bazı insanlar diyorlar , kimisi dümenden diyor ama çoğunluk gerçekten inanarak söylüyor
    siyasetten anladıkları bu ve burası köy değil , ilçe değil , şehir değil , büyük şehir

ekonomi bakanı geçenlerde açıklama yapmıştı memur emekli ve asgari ücretlileri kast ederek sevindirin fakir fukaraları demişti.

olay maşak geçme seviyesine geldi akapede

7. Şuna inanıyorum , yıllardır ana akım tv ekranlarına bazı kişilerin çıkmasına izin verdiler sebebi insanların ufkunu iyice daraltmak başarılı oldular da
    Ersan Şen örneğinden gidelim , ilk sıralar tv ekranlarına çıktığın da kendisine siyasi bir soru sorulduğun da aynen şunu söyledi
    ben siyasetçi değilim bana bu tür şeyler sormayın , hukuk sorun cevaplayım dedi , yeminle böyle ,kelime kelime hatırlıyorum
    sonra ne oldu da bu kişi suriye siyaseti konusun da yorum yapmaya başladı ?
    Bence sebebi Abdulkadir Selviden , cevizoğluna ,cem küçükten zafer şahine ,mete yararı vs yorumlarını izleyenler absürt karşılamasın diye Ersan şen gibi insanları kullandılar , şimdi yine öyle Bedri Baykam CNNTürkte her konuda ahkam kesiyor
    iyi de kardeşim seni geçmişte bıçakladılar kendini niye kullandırıyorsun altı üstü tv ye çıkayım diye bu nasıl bir egodur

Hülasa durum böyle olunca vatandaş iyice dar kalıplara haps oldu özellikle muhafazakar anadolu şehirlerinde

Ersan Şen , Bedri Baykam gibi kişiler Abdulkadiri selviyi , cevizoğlunu , Mete yararı ve daha nicelerini meşrulaştırdılar ,yani kendilerini kullandırdılar

8. Sahibinden.com'da bilgisayar ilanlarına bakıyorum, dürüstçe anlatanların aletleri satılmış, kalanlar ya sıfırına kıyas ile hiç cazip değil ya da saçma ilanlar.

Bilgisayardan anlamam demiş, ama açıklamasına işlemciye bilmemne macunu sürüldü filan detay şeyler anlatmış. Herkesin bilgisayarı son nesil ama windows10 filan yüklenmeyen core 2 duo vs ama ilanı İ5 diye koymuş vs.

Dinin esası kimseyi enayi yerine koyma şeklinde özetlenebilir, ama insan yine de şansını denemek istiyor belki.

Sayfa 375/1011 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •