Sayfa 494/1011 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bi arkadaş var, borsanın en çok işlem hacmi yapan 20 hesabından biri, kağıt taşımaz sadece arbitraj yapar.. diyor ki, işler kesat akdere içeri alındığından beri.. hisse vadelilerde likidite kalmadığından, istediği hacimle hisse al-vadeli sat makasa oyna " işlerini yapamaz hale geldiğinden şikayetçi.. çünkü o hacimli işlerde karşı bacak akdere idi, ve onun kadar hacimli yapabilen yok bu işleri, o gidince arbitraj algoları mahzun kaldı
    tetikçi diyorum da
    aynı hikaye diğer hızlı atlardada vardı mesala sasa da spk nın yapamadığı patron yaptı.
    şimdi benim katalizör halkbank zirvesine bir şey kalmadı tamam mı devam mı yarına bakıcaz.
    devamsa elimizdeki bankalarla geri yaslanıp oyunu takibe devam edicez.
    FORMASYON AVCISI -53

2. Safları bozmayın, bir sızıntı olursa baraj çöker ��

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu:

"Bir partinin başka bir partinin içişlerine karışmasını doğru bulmuyorum"

işler karışıyor o masa devrilir...
    sıktın kılıçdaroğlu artık yeter valla. aday olursan sandığa gitmeyecek veya inadına akp ye bile oy verecek binlerce belki yüzbinlerce kişi var... adam bunu anlayamıyorum bir türlü.
    muhalefet tarafında da önümüzü bu dede tıkadı. gördükçe daralıyorum bu adamdaki iktidar hırsını. İktidar hırsı derken kendi partisin genel başkanlığı yani yoksa cb falan olmak istediğini sanmıyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Bugün bankacılık endeksi tavan olur mu? Olursa strateji ne olmalı?

Ne zaman kağıt yazsam geri basıyorlar. Bir daha kağıt ismi yazmayacağım. Adi palacan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5. Bu dönem yazdığım için arada bir göz atıyorum, bugün işlemler bitti, gündüz yazayım biraz.
    Ekonomi ve ekonomistler hakkındaki yazılanları gülümseyerek okuyorum.
    Samimi söylüyorum, hiç rahatsız olmuyorum.
    Hatta bu ekonomistler geleceği niye bilmiyor diye kızıyorsunuz ya, ben de kendime kızıyorum zaman zaman, niye geleceği bilmiyorum diye.
    Bu ekonomistleri eleştirenler, hepsi gelsinler borsaya, başka meslekten olanlar, ben daha iyi bilirim diyenler. hepsi gelsinler buraya...
    Ekonomistleri, ekonomi teorilerini okumadan, bilmeden işlem yapsınlar, ne gerek var.
    Hepsi boş şeyler...

Fakat bir mesaj gördüm, kendi düşüncelerimi açıklamam lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bugün bankacılık endeksi tavan olur mu? Olursa strateji ne olmalı?

Ne zaman kağıt yazsam geri basıyorlar. Bir daha kağıt ismi yazmayacağım. Adi palacan.
    Bugün tavan (veya tavana yakın) kapatırsa yarın da tavan gitme ihtimali yüksek.

En azından geçmişte çoğunlukla böyle oluyordu...
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    sıktın kılıçdaroğlu artık yeter valla. aday olursan sandığa gitmeyecek veya inadına akp ye bile oy verecek binlerce belki yüzbinlerce kişi var... adam bunu anlayamıyorum bir türlü.
    muhalefet tarafında da önümüzü bu dede tıkadı. gördükçe daralıyorum bu adamdaki iktidar hırsını. İktidar hırsı derken kendi partisin genel başkanlığı yani yoksa cb falan olmak istediğini sanmıyorum.
    kesin kararım sandıga gitmem bu aday olursa...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Uncertain situations are getting crowd...

Sayfa 494/1011 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •