Sayfa 501/1011 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop XLVI

BofA bugün AKBNK SİSE SAHOL KCHOL YKBNK alıp EKGYO PETKM TOASO HLGYO KOZAL satıyor,

2. ZOREN harika görünüyor

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    satmak, ruhunu satmak konusunda çok tecrübeli gözüküyorsun! eyt nin rte ile ne alakası var, o çıkarmazsa başkası çıkarır...sanki 20 sene çıkarmayan başkası, seçim için eyt çıkarmayacağım diyen başkası, çift dikiş yaptırmam diyen başkası..koltuk zora girince kabul etti mecburen.

eyt yi istemiyorum, çıkarmayacağım diyen siyasi parti mi var!!!
    Yahu lafı oraya buraya kıvırıp durma

Ben kendimden 3 5 10 yaş küçük kardeşimin hakkını yasa masa hak hukuk ayağına afiyetle yiyicem de.

De abi, de lütfen bunu başka bir şey istemiyorum afiyet bal şeker olsun.

Ayrıca sürekli kişisel sataşıyorsun cevap vermiyorum, esas ben cevap verirsem ağır olur, kendine gel lütfen. Hayatımı açık açık biliyorsun sürecek leke yok, karşılığını alacaksın bundan sonra sataşırsan.

4. burası gerginleşince şort mu oluyorduk öyle bir totem vardı bir aralar

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yahu lafı oraya buraya kıvırıp durma

Ben kendimden 3 5 10 yaş küçük kardeşimin hakkını yasa masa hak hukuk ayağına afiyetle yiyicem de.

De abi, de lütfen bunu başka bir şey istemiyorum afiyet bal şeker olsun.

Ayrıca sürekli kişisel sataşıyorsun cevap vermiyorum, esas ben cevap verirsem ağır olur, kendine gel lütfen. Hayatımı açık açık biliyorsun sürecek leke yok, karşılığını alacaksın bundan sonra sataşırsan.
    Sal adamı ya... Yığınla var bundan... Kendi çıkarlarını toplumunkinden öte görüyor işte... Aç... Gözü aç... Ruhu aç... Aç oğlu aç...

Ama farkında değiller... EYT çıkarsa birçok başarılı, zeki gence yurtdışına çıkmak için ek bir sebep verecekler... Yani EYT gelmese belki daha hayırlı olur bu açlar için... Ama aç anlık düşünür, karnını doyurmaya bakar... Yarını umursamaz...

Makarnaya kömüre oy vererek sobayı değil geleceklerini yaktılar... Şimdi EYT için geçerli aynısı...

6. 5.850.50 den 2 parti shortumu açtım

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Masada tek vuruşkan shortcu deldirmeyen ben kaldığımı düşünüyorum )))
    Pala : Seni de deleriz yegen
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

8. 5.855.00 dan 3 parti shortumu açtım

Sayfa 501/1011 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •