Sayfa 863/1011 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Arkadaşlar bu covid mi domuz gribi mi nedir bilmiyorum ama çok ağır geçiyor. Hanımda başladı hanım öleceğim diyip durur. Diyeceğim odur ki korunun. Her zaman ki korunma yöntemleri kekik yağı ile. Çok şükür bende yok çünkü ben bir gün bile teneffüs etmeden durmam.

2. Şuan şurup içmeyen eşim hastalığın şiddetinden iki kalçadan iğneye razı oldu. Düşünün ne kadar ağır geçiyor.

3. McDonalds vb yerlere gitmemek kişilikle de ilgil olabilir ya da psikolojiktir, hijyen, sağlık da sebep olabilir.

Ben de tek başıma, sinema, tiyatro, restaurant vs yerlere gittiğimi hatırlamıyorum. Hatta pizzacı ve köfteci de bana göre interaktif yerler. Geçen araba tamircisi işkembeciye götürdü, burası iyidir buraya gelebilirsiniz vs dedi.

McDonald, Burger King, Arby's ve AVM'lerdeki dönerciler resaturanttan ziyade yiyecek otomatı gibi, siparişi söyleyip, paranı ödüyorsun sınırlı dialog geçiyor, gelenlerin zaten zamanı kısıtlı kimse kimseyi gözetlemiyor.

Gitmeyen çok bir şey kaybetmemiştir, ama Warren Bufet, Bill Gates, Trump bunları seviyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    herkese mutlu sağlıklı bol kazançlı yeni bir yıl dilerim.

yılın son günü viopta jubilemi yaptım. (opsiyonda işlemsiz kaç gün sabredebilirsem)
    bu günde hıncımı x30vade den çıkardım hacim ile jubilelik rakam oldu.

gün içi 1-1 ve 2-2 al sat derken toplamda 50,000,000 tl yi geçmiş işlem hacmi
    aşağıdaki opsiyonların vade sonu kapanması ile 70-80 i tamamlamıştır.
    aracı kurum 8 köşe

opsiyonda son 2 haftaya kadar ben galipten (6 hafta) palanene ne yaptı ne etti gene üste çıktı yer misin yemez misin dedi. hop yukarı 200 puan hop aşağı 200 puan 3 kere yaptı mı ben nakavt.

4580 den 6100 lere kadar shortta dayanabilecek babayiğit var mı içinizde ?
    sayın Bear_Bull; bey kardeşim yıllardır sanalda forumda sizin gibi profesyonel kişiler PES ettiyse ben kendimi yıllar önce işlemlere ara veren biri olarak çok şanslı görüyorum kararını şimdi daha isabetli olduğuna karar kıldım sizin de vadeli hariç hisse senetlerinde kazancınız daim olur inşaallah.

5. Çıtır tavuk ve kola güzel gidiyor. KFC harici hepsi berbat yapıyor tavuğu.

6. Hisse varken viop ancak hedge medge için yapılır.

7.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku

Bugün aylık vadeli kazancıma baktım. Allah bereket versin.
    Net Kar/Zarar
    9.531,22

1935 tl komisyon ödemişim.

Geçen ay
    Net Kar/Zarar 2.784,05
    Bu kadarda komisyon ödemişim. 2500tl civarı. Yıllık kar daha güzel. Zaten benim hedefim aylık %10.Bu ay %20 olmuş geçen ay %6 civarı kar. Bunu da genelde tutturuyorum. Fazla vakit ayıramıyorum.

Borsa
    • Strateji
    • Psikoloji
    • Zamanlama
    • Para Yönetimi

işidir.

Yeni yılda sağlıklı, mutlu, karlı olmanız dileğiyle.
    sizi tebrik ederim hayırlı sağlıklı günlerde harcayın inşaallah.

8.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Çıtır tavuk ve kola güzel gidiyor. KFC harici hepsi berbat yapıyor tavuğu.
    Adamların sloganı "Finger licking taste", her seferinde şimdi ellerim yağlanacak diye vaz geçiyorum, gizli baharatlı sosları olmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 863/1011 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •