Sayfa 876/1011 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Viop XLVI

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Lozan'ın gizli maddelerinin kalktığı gün, gizli maddelerinin olmadığını öğrendik..
    İlber ORTAYLI defalarca söyledi ama yine de bekledik..
    Bence en gizli maddesi var.
    Gizli maddeleri 2023 de bile açıklayamazsınız diye.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ucuz bu hangi sitede aristo abi....
    Bence eski fiyatlar kalmış, hep tükendi yazıyor.

Ambalaj, elektrik, lojistik maliyetleri çok arttı. Pet şişede satarlar ise belki fiyatı düşer.

https://www.sinamega.com/urunler/kno...-li-koli_5855/

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bu işin geleceği var bence. Tutundurma yapıldığı an fiyatlar çok düşer, sermayen olsa belirli semtlerde denenebilir. Grip de batan olur ise beni suçlamasın.

Sadece emeklilere yönelik siteler de çok tutar, sonradan emekli olmayanlar da gelmek isteyebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bence en gizli maddesi var.
    Gizli maddeleri 2023 de bile açıklayamazsınız diye.
    bundan sonraki hikaye, 100 yıldır adamlar bütün madenlerimizi çıkarmışlar
    bu chp zihniyeti uyurken ne petrolümüz kalmış ne de altınımız, nasıl olsa inanan var..

5. Cübbeli bir vaizinde ileride birileri gelecek, ibadetleri vs her şeyleri sizden çok üstün olacak sizi geçecekler, çünkü onlar akllı ama siz çok ahmaksınız vs diyordu. Başka zamanda dünyada Allah diyen bir kişi bile kalmayacakmış.

Umarım o tip şeyler ben öldükten sonra olur, günümüzde iman sahibi olmak bana fazlası ile yetiyor.

Lozanın gizli maddeleri kalkınca maden arayabilmek içi tuvtük araç muayene ücretlerini 500 tlden 1.100 tl ye çıkarmış. Dün biri zamları birileri forumda abartarak yazıyorlar diyordu. Bu biraz abartı mı oldu ne
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. e-devlet'de MTV borçlarını girmişler.

Tarife de yayınlamışlar.

TUVTURK deyince, 2 sene önce muayene eden kişi arabayı beğenmişti, geçen ayki çocuk nerede ise arabanı satarsan haberim olsun diyecekti, garajda bekleyince eskimiyor. Arabayı teslim aldım baktım altımda bir sıcaklık var, sigarayı mı düşürdüm diye bakacaktım ısıtma tuşuna basmış, ben bile denememiştim.

https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...landi-7541125/

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    e-devlet'de MTV borçlarını girmişler.

Tarife de yayınlamışlar.

TUVTURK deyince, 2 sene önce muayene eden kişi arabayı beğenmişti, geçen ayki çocuk nerede ise arabanı satarsan haberim olsun diyecekti, garajda bekleyince eskimiyor. Arabayı teslim aldım baktım altımda bir sıcaklık var, sigarayı mı düşürdüm diye bakacaktım ısıtma tuşuna basmış, ben bile denememiştim.

ilk taksit olan 1661.50 kuruşu bugün ödedim temmuza kadar ilgilenmem bi rdaha

Sayfa 876/1011 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •