Sayfa 302/1011 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Viop XLVI

1. ABD ekonomisi leş e dönmesi aniden olabilir.. Dünya nin en büyük emtia ihracatçısı rusya yi dolar evreninden çıkartmak geleceği için sıkıntıdir. Ayrıca swift falan filan diyerek baskı unsuru olarak kullanması sonucunda diğer ülkelerde alternatif değerlere dönüyor. Cin le çatışma riski doğarsa zaten yandı gülüm keten helva. Şapkadan tavşan çıkarmadığı sürece hiç iyi görmüyorum şahsen.
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Bence koşullar çok farklı. Finansal mühendislikle risklerin katlanması, mortgageların değerlendirme yapılmadan verilmesi, açgözlülük vs. Büyük yıkım getirdi.

Oysa ABD ekonomisi şu anda hiç olmadığı kadar sağlıklı. O kadar ki, işsizlik halen tam istihdam olarak kabul edilen %5'in altında. Tek sorun enflasyon. Onu da çözecekler gibi.

Parasal bolluk yüzünden oluşan balonlar da patlatıldı. (Tech hisseleri, coinler vs).

2008'de büyük bir parasal genişleme başlarken, bugün parasal sıkılaşma var.

Bazen olumlu gibi karşılanan koşullar (parasal genişleme) sorunları büyütürken, olumsuz görünen koşullar da (parasal sıkılaşma) daha sağlıklı bir ekonominin temellerini atabilir.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vakbnk viop -8.4 gösteriyor hata mı var ? Bilgisi olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

3. Türkiye'de emlak ilginç bir parametre. Meşhur topiclerden şimdi ev alınır mı da ki yorumlara bakarak gönlümdeki yerden ev almayı hep erteledim. Eskiden 5-10 yıl borçlanarak istediğim semtte oturabilir durumdayım. Şu an tamamen hayale döndü

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Işık Ökte’yi bilen bilir bilmeyen de araştırsın. 2-3 hafta önce youtube yayınında İstanbul’da ki evimi sattım borsadayım dedi.
    Zaten seçimden sonra konut fiyatlarının düşeceğini en azımdan uzun yıllar artmayacağını ön görüyorum. Ytd

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Vakbnk viop -8.4 gösteriyor hata mı var ? Bilgisi olan var mı?

9.81 yanmış işlem görmemiş 10.20 den işlem geçmiş.

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    9.81 yanmış işlem görmemiş 10.20 den işlem geçmiş.
    Nedense hergün bir bankada aynı işlem oluyor. Dün de yapı da vardı. Her bankanın % 2 -3 alta alış yazmak lazım.. Belki gelir

Tahtalara hakim olunamıyor mu acaba? Bu nedir ?!!

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

7.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Tahtalara hakim olunamıyor mu acaba? Bu nedir ?!!

BIST30 tahta başına 2 kişi koymaları lazım ama o zaman ekip büyür ve bilgi sızıntısı olur bnce.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

KRDMD vadeli tabana verdi,kaldırdı..acayip işler

Sayfa 302/1011 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •