Sayfa 41/1011 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Dün Carrefoursa'ya gittim.
    Carrefoursa kartın varsa ürün 9.9 yoksa 22,9.
    Ayıp ayıp. Pekala biri gelip de sormuyor mu? Sen bunu kaça alıyorsun kaça satıyorsun.
    Nasıl bir mantık anlamadım. Bir üründe iki fiyat var biri diğerinin iki katından daha fazla. Bunu bana kimse izah edemez.
    Bunun fahiş olduğunu bilmek için aynı ürün piyasa da ne kdr?
    20 civarı ise, karta indirim gerçek, 10 civarı ise fırsatcılık

2. binlerce üründen bir kaçını geçici süreyle ve sınırlı stokla zararına satmaları ,marketler için sorun oluşturmaz...çoğu ülkede uygulanan yöntemlerden birisidir... müşteri psikolojisini biliyorlar, maksat ayakları alışsın, bağlılıkları artsın...

3. Burda market fiyatları üç harfliler muhabbeti yapan arkadaşlar yine asıl hedefi iskaliyor

Yaşadığımız barınma gıda enflasyon ve daha bilumum sorunun ana sorumlusu hükümettir.

Toplum mühendisliği yapıp suçu sürekli baskalarina atıyorlar Bu feto taktigidir ve akil babalari sürekli lanet okudukları yahudilerdir.

Bu strateji bol parcala yönet yöntemidir.Surekli toplumu bir kesim üzerine nefreti yönlendirerek hedef sasirtmaktir Fetö nasıl tokatı yediyse bu haramilerde tokatı er yada geç yiyecektir.Oyle rabbim ve milletim beni affetsin demekle yirtamazsin.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Marketlerin kimseyle kavga ettiğini sanmıyorum. Birileri zararına(!) satar , diğeri kahraman olur; seçimden sonra da bir vergi affıyla zarar karşılanır.

Seçim arefesinde yapılan hiçbir kavgaya inanmıyorum. Neden acaba ?

Tivitirda bi karikatür gördüm. Polisler ineği tutmuş götürüyor. Inek dönüp arkadaşlarına "süt fiyatlarindaki artis hakkinda bilgime basvuracaklarmis " diyordu.))

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    BİM CEO'su Galip Aykaç istifasına kadar gider bu iş......bir kere lafı söyledi......istifası gelir......not al bu yazdığımı.....İs bankası genel müdürünün de istifası gelir yakın zamanda.....
    Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı Aykaç istifa etti bu yazımdan 5 saat sonra ,istifa geldi.....

yetmez kabul görmez.....arkası gelir.....Bim den istifa edecek.....
    Asıl bomba iş bank genel müdürü istifa edecek...bir kaç ay içinde.....Erdoğan seçimi kazanırsa ....kazandıktan sonra chp nin iş bankata ki payları devlete geçecek.....daha doğrusu Türkiye Varlık Fonu

7. Arkadaşlar benim kurban bayramında söyledim bugün ki durumu. İmkanı olan çıkarabilir. Bu daha iyi günlerimiz

8. Eğer 3 harfli marketler olmasın fiyatlar %50 fazla olur.

Sayfa 41/1011 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •