Sayfa 825/1011 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Müthiş gündü.
    Sabah ima etmeye çalıştım.
    Haber beklentili ve hikayesi olan Tofaşâ€™ı tavanladılar.Hem de bağıra bağıra.
    Dün spekülasyonu çıkaran kurum alışta olunca millet tavanlayacak diye aldı ve Bofa basınca bütün günlükçüler panikle kapanıp kağıdı 146 lara getirdiler.
    Bugün tavan.
    Elim maksimum kaldıraçtaydı, bir kısmını verip rahatladım.
    Tcell ekledim gün içi ve asels ler devam.
    Petkm kaçırdım ama yerimde yoktu.
    Kısmet.
    Herkese iyi akşamlar.

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Müthiş gündü.
    Sabah ima etmeye çalıştım.
    Haber beklentili ve hikayesi olan Tofaşâ€™ı tavanladılar.Hem de bağıra bağıra.
    Dün spekülasyonu çıkaran kurum alışta olunca millet tavanlayacak diye aldı ve Bofa basınca bütün günlükçüler panikle kapanıp kağıdı 146 lara getirdiler.
    Bugün tavan.
    Elim maksimum kaldıraçtaydı, bir kısmını verip rahatladım.
    Tcell ekledim gün içi ve asels ler devam.
    Petkm kaçırdım ama yerimde yoktu.
    Kısmet.
    Herkese iyi akşamlar.
    o stellantis hikayesinin peşine sabancıyı da takarlar, asıl o zaman seyreyle.

bir ara o hikayeyi yazdım. olayın bir de sabancı iştirakleri ayağı var.

bol kazançlar ağa.

sana da iyi akşamlar.

3. Demir çelik için bir sorum olacaktı, şimdi yükselir diyoruz da kullanım alanının %60’ı inşaat, %35 ulaşım/makine sektörü dersek..
    100m2 için 4 ton lazım, bir araç için 1,5 ton (tabi petrol aracı için, yoksa elektrikli araçlar da benzer i 1,6 ton ama 600kg kısmı batarya vs olduğu için 1 tona düşer).. Kabaca değerleri yazdım da..
    1 daire = 3 araç (petrol) = 4 araç (elektrikli )
    Türkiye 2021’de 1,5 milyon konut yapılmış (kabaca 6 milyon ton demir/çelik)
    Türkiye 2021’de 1,3 milyon araç yapılmış (kabaca 2 milyon ton demir/çelik)
    Konut artışı mı bekliyoruz, yoksa araç artışı mı? Elektrikli araç için bakır daha cazip değil mi?
    Yükseliş bana cazip gelmiyor da, ben düşüş beklerim..

Burda çelikler hakkında konuşmak kolay
    Gidin Bi dergahına
    Orda ifade özgürlüğünüzü kullanın...
    Sağlam gelene 1 lot Ereğli
    Madenlisinden..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Demir çelik için bir sorum olacaktı, şimdi yükselir diyoruz da kullanım alanının %60’ı inşaat, %35 ulaşım/makine sektörü dersek..
    100m2 için 4 ton lazım, bir araç için 1,5 ton (tabi petrol aracı için, yoksa elektrikli araçlar da benzer i 1,6 ton ama 600kg kısmı batarya vs olduğu için 1 tona düşer).. Kabaca değerleri yazdım da..
    1 daire = 3 araç (petrol) = 4 araç (elektrikli )
    Türkiye 2021’de 1,5 milyon konut yapılmış (kabaca 6 milyon ton demir/çelik)
    Türkiye 2021’de 1,3 milyon araç yapılmış (kabaca 2 milyon ton demir/çelik)
    Konut artışı mı bekliyoruz, yoksa araç artışı mı? Elektrikli araç için bakır daha cazip değil mi?
    Yükseliş bana cazip gelmiyor da, ben düşüş beklerim..
    Öncelikle kontrollü borsada olduğunuzu unutmayın 29 liradan 43 bandına ne ile geldi baktınız mı .MADEN .Bu aradaki fark dışardaki çelik sektörü kötü iken yapılan pirim işte sistem bu hareketi yaptırdı isminide MADEN koydu.
    43-60 arasındaki hareketide TEMETTÜ koyar veya hrc fiyatların yukarda bir banta oturur , çin vs derken tahta 50 üzerine çıkar siz yine yukardaki temel analizi yaparsınız sonuç olarak endeks ağırlığı yüksek hikayeside var kullanılmak üzere ve piyasanın gerisinde kalmış buda benim sizin temel analizinize karşı kendi seneryom olsun
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Öncelikle kontrollü borsada olduğunuzu unutmayın 29 liradan 43 bandına ne ile geldi baktınız mı .MADEN .Bu aradaki fark dışardaki çelik sektörü kötü iken yapılan pirim işte sistem bu hareketi yaptırdı isminide MADEN koydu.
    43-60 arasındaki hareketide TEMETTÜ koyar veya hrc fiyatların yukarda bir banta oturur , çin vs derken tahta 50 üzerine çıkar siz yine yukardaki temel analizi yaparsınız sonuç olarak endeks ağırlığı yüksek hikayeside var kullanılmak üzere ve piyasanın gerisinde kalmış buda benim sizin temel analizinize karşı kendi seneryom olsun
    Cevabınız için teşekkürler lakin "kontrollü borsa" olmasa hiçbir şansı yok, virüs zamanı 9$'dan tüp toplamıştım lakin yenilenebilir enerji yüzünden onu 39$ beklemeye karar verdim ama çelik için pek şans var diyemem, onun yerine bakır işine kaydırdım yaz aylarında..
    Not; önce ki yazılarınız çok doğru ama "kontrollü borsa" olmasa düşüş derim..

7.  Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkürler lakin "kontrollü borsa" olmasa hiçbir şansı yok, virüs zamanı 9$'dan tüp toplamıştım lakin yenilenebilir enerji yüzünden onu 39$ beklemeye karar verdim ama çelik için pek şans var diyemem, onun yerine bakır işine kaydırdım yaz aylarında..
    Not; önce ki yazılarınız çok doğru ama "kontrollü borsa" olmasa düşüş derim..
    arkada haftalık graf paylaştım 43.60 üzeri haftalık kapanışta ne demek istediğimi anlarsınız.
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

8. euronews Türkçe
    @euronews_tr
    ·
    14s
    Bahçeli, doğal gaz keşfine inanmayanların doğal gazının kesilmesini istedi

https://bit.ly/3VvTO2D

geçen burada inanmayanlar vardı doğal gaz olayına
    adresinizi bırakın oraya
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 825/1011 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon