Sayfa 447/1011 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Viop XLVI

Türkiyenin tahvil faizi 2016 dan bu yana en düşük seviyesinde.....

2. o degil de cidden 10 yıldır halkbank alıp bekleyenleri hangi rakamlar paklar ... ayrıca cidden banka ve holdingler hatta bazı gyolar dolar bazlı yerine gelmeliler

3. 2047 tahvil durum

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    BIST, MKK veya Taksabank'da bilgi sızıntısı var mı araştırılmalı aslında.

ABD'de ambargolu bilgi bir kaç saniye önce sızdırıldı diye araştırma yapılmıştı.

Kim alıyor kim satıyor bilgisine hakim olan büyük avantaj sağlar, emirlerde müşteri bilgisi de var diye biliyorum. Bu bilgi kaldırılıp özel refrans sistemi getirilebilir. Eskiden aracı kurumlar karlı işlemleri kendilerine zarardakileri müşterilere yansıtıyor diye müşteri bilgisi zorunlu oldu diye hatırlıyorum. Şimdi fiyatlar anlık her yerden görülebiliyor, zaman vs damgaları var.
    ne bi kaç saniyesini kardeşim, iyi gelen enflasyon datasından 3 dk önce başladı yoğun alımlar, data son dakka beyaz saraya da bildirilirmiş usul gereği, beyaz saray açıklama yaptı- walla billa bizden sızmadı" diye.. her yerden sızmış olabilir, topu orrsppu çocuğu ne de olsa

5.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Halkbankasını sasaya benzetmeyi kendi inanabilir , ama bunu yayıyorsa ya şizofreniktir ya da 300-500 lotu fazla sevmesinden kaynaklıdır ,dolayısıyla art niyetlidir başka izahı yok varsa temellendirsin ,ikna etsin kapanıştan önce alayım
    2014 yılında sasa 100 kat gidecek deseler..
    Temmeldirebilir miydi bi allahın kulu..

10 dolarlardan mı ne geliyor HALKB 2010 yılında 2. halka arzını 16.50 den mi ne yaptı idi..
    Dolar 1.6 1.7 idi..
    Yabancı aldı idi hepsini..

Böyle hiç bir majör hareketi temellendiremezsin..
    SADECE SEZERSİN..
    Ben 2019 yılından beri HALKB toğinine zaman zaman mesaj atarım moral aşılarım..

Dava konusunda fiyat konusunda..
    Çok çakal dolanıyordu orada çünkü..
    Amacım 5 senedir hisse taşıyanların BEDAVAYA kaptırmamaları ellerindekilerini..
    HALKB yaşı 35 40 olanlar için EMEKLİLİK hissesidir..

Nokta..

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Vobda mantık,teknik kalmadı...16 yıldır viobda işlem yaparım..son bir sene kadar rezil olduğunu hatırlamam...sebepsiz yere alıyor..sonra veriyor..hem de 100 -200 puanlar..neyse ptesi GELENEKSEL GAP VAR MI?

3 KERE battım..bana geçmiş yıllarımı(KAYBOLAN YILLARIMI) verseler ,yeminle asla bulaşmazdım..

sağlam 6-10 hisse al ve hayatını yaşa...zengin ol..bu kadarmış..

İKİGÖZÜMÜ bilirsiniz..
    Ağa geçen gün , twiterde ,sanırım yabancı hisse rumuzlu birisinin yazdığı şey çok ilgimi çekti , bir yabancı fonda araştırma yapmışlar en çok kazananlar ölü olanlarmış ( gerçi bu bilgiyi bizim çok takipçili sahtekar borsacılar alıp BİSTE uyarladılar da)
    uzun vade kazandırır ama ekrana bakmamak şartıyla

7. PETKM koptu tavana gidiyor.

Tebrikler Lemur..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    2014 yılında sasa 100 kat gidecek deseler..
    Temmeldirebilir miydi bi allahın kulu..

10 dolarlardan mı ne geliyor HALKB 2010 yılında 2. halka arzını 16.50 den mi ne yaptı idi..
    Dolar 1.6 1.7 idi..
    Yabancı aldı idi hepsini..

Böyle hiç bir majör hareketi temellendiremezsin..
    SADECE SEZERSİN..
    Ben 2019 yılından beri HALKB toğinine zaman zaman mesaj atarım moral aşılarım..

Dava konusunda fiyat konusunda..
    Çok çakal dolanıyordu orada çünkü..
    Amacım 5 senedir hisse taşıyanların BEDAVAYA kaptırmamaları ellerindekilerini..
    HALKB yaşı 35 40 olanlar için EMEKLİLİK hissesidir..

Nokta..
    temel dayanak sezgi , tamam abi ikna oldum

Sayfa 447/1011 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •