Sayfa 449/1011 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Viop XLVI

1. BBHT'ye çıkanlar bankaları çok önermediler, bir tanesi bizim fonlarda banka kalmadı dedi, birinde AKBNK varmış, en son Figen Özavcı da bizde biraz banka var ama hedef fiytatları geçmiş gibiler dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. PETKM'de hacim oldu

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    bugün kudurmaz bence abi .. dalgaya göre yani .. haftaya tahminim hatta günün tepesi bile görülmüş olabilir .. .. ağırlıklı banka vardı % 30 azalttım .. petkme yapıştım satmam
     Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    ben şahsen pozitif kapanış bekliyorum .. -dalgasal tahmin- ...
    günün tepesini işaretledik... pozitif kapanışta tamam gibi .. ... ağırlık pozisyonum banka petkm le devam .... diğer sokm oyak karsn vs devam .. 2 hisse daha var yazmayayım onları .. haftaya 3. dalga itkilerinide görürürz inşallah ...

günlük adlığım tav var zararda... kapanışa bakacam artık ...belki taşırım bir kısmını ...güzel gündü iyi akşamlar herkese ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Halkbankı bilmem şu andan itiberen yazdığın ilk kağıttan biraz alacam
    ona göre yaz
    valla petkm yazmıştım son anda aldim gormedin mi

5. gundi ppf dan 100 aktardık hafta sonu geri gideri yok söyle ne alalım son 9 dakika

6. Fışkırtmalar haftaya kaldı...

7.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    valla petkm yazmıştım son anda aldim gormedin mi

petkimden sonraki ilk kağıdı.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Temel'in askerlik yaptığı tabura yeni bir komutan gelmiş. Hemen askerlerin tabur içtiması için toplanmasını emretmiş. Askerler toplanınca hitaba başlamış:

- Sevgili askerlerim! Sizleri buraya tanışmak için toplattım. Yeni tabur komutanınız benim. Adım "Ahmet". Soyadım "Kırç". Tekrar ediyorum "Kırç". Arada "R" var. Sakın ola diliniz sürçmesin! Bu konuda çok hassasım... Fena yaparım! Şimdi yarım saat içinde soyadımı iyice eberlesin. Sonrasında dağılabilirsiniz. Emir komuta bölük komutanlarında...
    Askerler kendi aralarında ezbere başlamışlar:

"Kırç... Kırç... Kırç... Arada 'R' var... Arada 'R' var... Arada 'R' var..."
    Tabur komutanı gün içinde emrindeki birlikleri dolaşıp, rastladığı askerlere soruyormuş:

- ASKER!
    - EMRET KOMUTANIM!
    - Benim soyadım ne?
    - KIRÇ KOMUTANIM!
    - Aferin! İşinin başına!

Komutanın soyadını sorduğu hiçbir asker şaşırmıyormuş. Temel bu konuda çok sıkıntılıymış. Sürekli kendi kendine; "Ya bana da sorarsa? Ya şaşırırsam?" diye içten içe bir korku içini kemiriyormuş.
    "Sakınılan göze çöp batar" misali bir gün komutan içtimada Temel'e denk gelmiş.

- SEN ASKER!
    - EMRET KOMİTANUM!
    - Soyadım ne benim?

Temel'in heyecandan nutku tutulmuş. Konuşamıyor... Komutan sinirlenmeye başlamış... Temel'in hemen arkasındaki asker farkettirmeden Temel'e fısıldamış:

- Arada "R" var!
    Bunu duyan Temel biraz rahatlamış ve cevap vermiş:
    - GÖRT KOMİTANUM!!!

PALA GÖRT yapacak bi şi yok. Kazananları tebrik eder kazanamayanları en kısa sürede başarılar dilerim.
    Demiştim pala GÖRT diye...Adam bankaları tavan yaparken xbankı 4620 den 4450 lere getirdi bir ara.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 449/1011 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •