Sayfa 870/1011 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    yazıya ekleme yaptım sayfayı yenilerseniz ...

bu arada kor eriyince pok açığa çıkar ... borsada adım attığın yere dikkat edecen. ne kora basıp ayağını yakacan ne de poka basıp kayajan
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Fakir fukara dedik, gönüllü köle dedik... Herkes sekuler değil, herkesin kafası çalışmaz, zeki degildir. Neden sonuç ilişkisi kuramaz. Et yemeyen insan zaten zeki olamaz. Hele bir de hacı hocalık, inanç sistemi devreye girdi mi tam akıl tutulmasi... yoksa beyin kanseri olan kişiye hacamat tedavisi, sülük tedavisi, bilmem ne süresi telkinleri ile tedavi peşinde koşmaz bazilari, doktor arar. Doktor dovmez.
    Yoksa markette fiyat bakmam alır cikarim. Sadece ekstremin her ay arttığını görünce anlyorum.durumun fecaatini...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    zorlama abi ,youtubeda çok değil 10-15 sene sonra artık fakir insanların çocukların iyi üniversitelere giremeyeceğini bilimsel olarak ispatlayan videolar var
    Özetle diyor ki adam artık Bir Mardin doğumlu birisinin ileride NOBEL ödülü alması bilime aykırı

germiyanı iyi germişler. sanırsam lozanın gizli maddeleri açıklanınca rahatlayacak.

2 saat kaldı germ kardeşim rahat ol. bak sana bile kardeşim dedim. 2023 iyi olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    yazıya ekleme yaptım sayfayı yenilerseniz ...

bu arada kor eriyince pok açığa çıkar ... borsada adım attığın yere dikkat edecen. ne kora basıp ayağını yakacan ne de poka basıp kayajan
    Nevroz : rahatsızlığın farkındasındır Psikoz: rahatsızlığının farkında olamazsın ,
    kınanmaz , ayıplanmaz ,yazamaz diye yasak getirelemez
    şifa dilesen de tedavi şart ,bilime inanalım

5. Çok zeki ise bir yolunu bulabilir hayatına takla attirabilir. Olasılık dahilindedir ama şansı bu kadar düşürmek için çabalamak ta ısrar eden siyasiler çok talep görüyor. Buna da yapacak birşey yok. Daha iyi bir sistem yok demokrasi haricinde. "Bizdeki değil tabii ki*
    Misal yüzbin kişiye vasat eğitim vereceğine onbin kişiye iyi eğitim vermek bana göre evladir. Mardin liyi Nobel aldırmayın yolu bana göre böyle olur başkasına göre yol başkadır bilemem.
     Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    zorlama abi ,youtubeda çok değil 10-15 sene sonra artık fakir insanların çocukların iyi üniversitelere giremeyeceğini bilimsel olarak ispatlayan videolar var
    Özetle diyor ki adam artık Bir Mardin doğumlu birisinin ileride NOBEL ödülü alması bilime aykırı
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    germiyanı iyi germişler. sanırsam lozanın gizli maddeleri açıklanınca rahatlayacak.

2 saat kaldı germ kardeşim rahat ol. bak sana bile kardeşim dedim. 2023 iyi olacak.
    Ben tarihçiyim ,her kim lozanın gizli maddesi falan diyorsa çift dalarım yılbaşında

7. 850 bin görüntülenmiş. Muhtemelen ritm insana uyuyor.

https://youtu.be/8aTG96Bqn0c
    Undercarriage view @ 100 km/h (62 mph) with track ****ts sound
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Noel in ayın 26 sı olması iyi oldu. Gündüzlerin uzadığını artık tekrar tekrar hesap etmeye gerek kalmadı. Say 365 i bitir işi.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 870/1011 İlkİlk ... 370770820860868869870871872880920970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •