Sayfa 813/1011 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: Viop XLVI

Sasa rahat değil gibi.......hala sabitleyemediler.......Tupraş da zayıf gibi......

2. 5 seneye milyonlar geri gelir maaş olarak zaten.
    Ben ufak ufak euro ve altın kısmına yatırıma başladım.
    Zaten yüzde 50 yi amerika piyasasında dolar olarak duruyor.
    1 günde ev alacağım günleri sabırla bekleyeceğim.

3. Alırsın ford olursun lord diye boşuna dememişler, şuna bak arkadaş bi dene lot fiyatı tüpü geçti

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. tamam EYT muhabbeti bitmiş anlaşılan topikte güzel
    gundi balkon konuşmasıda yapmış arkada 10.000 pıst 100 hedefi vermiş 2023 seçime kadar.
    RTE kaybetmez demiş .
    2023 de borsa düşmez demiş.
    tabi bunları RTE nin kaldığını düşünerek yazıyor büyük ihtimal.
    bence doğru strateji yapmayan yüksekten uçan zor sene yaşar bana görede benim hikayemde iktidar değişikliği ile eksper raporları geldiğinde hasar ortaya çıktığında bakma taraftarıyım benim seneryomda pıst 100 de 3040 dan beri taşıdığım pozisyonları bilançolarla değerlendirip yük hafifletmek ilk etapta devamında ogunkü şartlara göre nakite geçip kenara çekilmede oyunum içinde , Ocaktan sonra siyaset uslup ve algı olayı daha çok sertleşeceğini düşünüyorum bu yüzden pozisyon değerlendirmemde bu algı önde olacak benim 1-2 aylık kısa vade seneryom bu yönde .Elimde 8 tahta var bu şekilde bilançoya kadar devam sıkıntılı zaman dilimi olmazsa.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    81 doğumlu 1999 işe girişli bir kişi 43 yaşında emekli olacak,

2000 işe girişli ise 65 yaşında emekli olacak....

Birinin yükünü digerinin sırtına bindirmektir bu....
    Hukuki olarak baktığımızda karar geç de olsa %100 doğrudur. "Kazanılmış hak" kavramına göre işe başladığın gün, emekli olabileceğin yaş/gün sayısı bellidir. 1999 'da yapılan hukuksuzluk bugün düzeltilmiş oldu.

Adalet açısından bakarsak ise...dediğinize katılıyorum. Bir kaç yıl, hatta birkaç ay farkla doğan kişiler arasında böyle bir uçurumun olması kesinlikle adaletli değil. Ama öteki yandan 40 'lı yaşların başındaki insanların emekli olması da toplum ve refah için sıkıntılı bir durum. Tüm dünyada bu yaş sınırı 60+ ise, herkesin bir bildiği vardır...
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alırsın ford olursun lord diye boşuna dememişler, şuna bak arkadaş bi dene lot fiyatı tüpü geçti
    onda hedef 50 dolar taa 180 lerden beri

7. bu petkm gitmez ona kanaat getirdim dıdısının dıdısı baska kagot bakam

8. ford alınırmıs

Sayfa 813/1011 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •