Sayfa 831/1011 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: Viop XLVI

1. spot güzel açıldı .. kolay gelsn herkese ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    otomatik bes hesabımı ralliden önce agresif hisse fonu yapmıştım. aylık çok ufak bir meblağ kesiliyor. çekirdek parası diyip geçeceğin cinsten. zaten hiç hesaba bakmıyorum. sürekli şifreyi unutuyorum.

şimdiye kadar sanırım 5-6 yılda toplam 6600 tl yatırmışım. şimdi portföy büyüklüğü 30 bin lira gözüküyor. iyi ki gözümün önünde durmuyor
    bende ona benzer bişey yaptım geçen sene aralıkta 11 yıllık 180.000 olan bes 340.000 vurmuş geçen pazartesi çıkış talimatı verdim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ereğli yi de verdik... aşağıda bekliyorum alalım

4.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    grafikte itki arıyorum ama hala tam kafama yatan bişey bulamadım ... olmadan yükselmesi dahada işime geliyor .. tek sorun şu tam dörtbaşı mamur itki bulamadığım için aşağı olası hareketlerde ihtimal dahilinde o yüzden yakın markaj devam etmem gerekiyor .. sistem takibi zaten yapıyorum 1 dk lığa kadar indim öncü dikkat sinyal veriyor hoşuma gidiyor .. yapacak bişey yok bu dönem böyle .. büyük resim bullish görüntü devam ediyor bence ... portfoyde 9 hisse var .. asels petkm eregl şişe tav tcell 2 banka birde sığ bir hisse ... kısmet yarın iyi bir gün olur herkes için umarım
    eklemelr yaptım açılışta .. holding yoktu sahol ekledim gyo yoktu ekgyo ekledim (cumaları sever) .. birazda kamu bankası ilave ettim .. duruma göre sat al falan yapıyorum kısmet ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

5. Bugünün kuduran listesinde dünün mazotu tüp listebaşını çekiyor, ttkom dünkü gibi değişiklik yok, kudurmaya devam ediyor. bugünün mazutu sanırsam toaso

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    arkada haftalık graf paylaştım 43.60 üzeri haftalık kapanışta ne demek istediğimi anlarsınız.
    kolay gelsin.
    Sizin teknik analiz, benim temel analiz kıyası..
    Tüp demiştim, yazın da bakır işine kaydım ki prkme demek zaten ve bugün bu ikisinin farkı ortaya çıktı..
    Temel yapıda engerek alarak kendimi zehirlemek istemem demekteyim, umarım kazanırsınız..

7. En vurucu lafı yapayım, palanın en çok uyuz olduğu cümle olsa gerek.
    sabah açılan lönklerimi kapattım, bugünlük bu kadar yeter fışkırttırdığı
    Hergün para dağıtıyorlar burda

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Bugün esas hareketler karanlık odada olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 831/1011 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •