Sayfa 873/1011 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Fakir fukara dedik, gönüllü köle dedik... Herkes sekuler değil, herkesin kafası çalışmaz, zeki degildir. Neden sonuç ilişkisi kuramaz. Et yemeyen insan zaten zeki olamaz. Hele bir de hacı hocalık, inanç sistemi devreye girdi mi tam akıl tutulmasi... yoksa beyin kanseri olan kişiye hacamat tedavisi, sülük tedavisi, bilmem ne süresi telkinleri ile tedavi peşinde koşmaz bazilari, doktor arar. Doktor dovmez.
    Yoksa markette fiyat bakmam alır cikarim. Sadece ekstremin her ay arttığını görünce anlyorum.durumun fecaatini...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben sizin gibi fakir fukara ve gönüllü köle deyip üstüne bir de mazluma dini sorulmaz deyip koca bir kitleyi bilinçlendirme çabasına girmiştim bir aralar...Sonuç? Benim nezdimde diyalektiksel olarak hiç bir çaba boşa gitmemiştir fakat onlar nezdinde koca bir hiç belki..Ama bedelini ben, eşim ve çocuklarım ödüyor. Şu an etliye sütlüye karışmıyor, pahalı alışverişimi yapıp çıkıyorum. Hizaya geldim. Ama olmuyor...Cahilin biri bir yerde seni, eşini, çocuğunu bulup sorun çıkarabiliyor. Bi şekilde kendimizi korumaya almamız lazım toplmsal olarak

Yerli uçak mart ayında büyük tantana ile uçacak. Motorlar alınmış..
    Seçime kadar her ay sürekli medya bombardımanı devam edecek..
    2023 yeniden AKP iktidarda..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Noel in ayın 26 sı olması iyi oldu. Gündüzlerin uzadığını artık tekrar tekrar hesap etmeye gerek kalmadı. Say 365 i bitir işi.
    Günler 21 Aralıkta uzamaya başlıyor. Az biraz bilimsel ol. Günde üç öğün KFC yemen lazım.

Alıntı Originally Posted by philosophyt Yazıyı Oku
    Şu an etliye sütlüye karışmıyor, pahalı alışverişimi yapıp çıkıyorum. Hizaya geldim. Ama olmuyor...
    Cahilin biri bir yerde seni, eşini, çocuğunu bulup sorun çıkarabiliyor.
    çok doğru bir tespit..

5. Bu konsept gelişir, yabancılara da uygulanır.

Bana göre 1 milyon doları getir tatil konseptinde yaşa derim. Yani 1 milyon dolara kurtaracak hizmet verecek şekilde.

Yoksa 10 milyon dolar verip daha üst kalite isteyen de olabilir.

<<<<<<<<<<

https://www.patronlardunyasi.com/hab...projesi/273284

Kızılay, 'yüksek bağış yapanlara özel hizmet için' huzurevi açıyor. Yaşlılardan 7 ile 10 milyon lira arasında ücret talep edildiği aktarıldı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

7. Türk gibi başla, Alman gibi sürdür, İngiliz gibi bitir.

Eğitim sistemi Alman gibi sürdürme ve İngiliz gibi bitirmeye ağırlık vermeli. Tabi ahlak normları da ona yönelik olmalı, bizde niyet her şeyin üstünde tutulduğu için daha kağıda bile yazmadan projeler iptal oluyor bence.

Arada reklam dönüyor "o iş bizde", iş yerlerinde pek duymuyorumdum, duyarsam da o iş bizim alanımıza giriyor bizden habersiz yapamazsınız şeklinde oluyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Aklı başında bir yorum. Kola şifadır şifa.

Sayfa 873/1011 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •