Special Days Image
Sayfa 14/1011 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,653
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    bu gif çok iyi ya. baya önceden de paylaşılmıştı bu gif. bizim bist'in son 1 yılı kesinlikle bu şekilde geçiyor.

Sasa vadeli 115.50
    Kapanış 120. Fark %5

Bunu da gördük..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Taner genekte borsa dusecek dedi son olarak bu dussu havası yayıldı peki n olacak

4. Geri alım programı yürürülüktteyken satış yapmış, ceza almış.

<<<<<<<<<<<<<<<<
    https://www.borsagundem.com/haber/sp...cezasi/1706578

SPK, Akfen GYO hissesindeki işlemleri nedeniyle Hamdi Akın'a toplamda 1 milyon 815 bin 968 TL*idari para cezası*uygulanmasına karar verdi.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.*(#AKFGY)*pay piyasasında 27.05.2022, 30.05.2022 ve 31.05.2022*tarihlerinde*gerçekleştirilen pay satış işlemlerine ilişkin yaptığı inceleme sonucunda Hamdi Akın'a,*şirketin*28.02.2022 tarihli olağan genel kurul toplantısında kabul edilen geri alım programının yürürlükte olduğu dönemde Borsa’da şirket paylarının satışının yapılması nedeniyle*69 bin 783 TL idari para cezası uygulayacak.

Ayrıca SPK aynı kişi için,*şirket paylarının borsada satışına ilişkin pay satış bilgi formu düzenlenip kurulca onaylı pay satış bilgi formu kamuya açıklanmadan şirket sermayesinin %10’unu aşan tutarda pay satışı yapılması*nedeniyle de 1 milyon 746 bin 185 TL olmak üzere toplamda*1 milyon 815 bin 968 TL*idari para cezası kesilmesine karar verdi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Sabancı Holding'de geri alım programı var, seçimlere kadar satamamaları lazım. Koç Holding'de de vardı galiba. Türkcell, EKGYO, HALKB da sanki geri alım sürecinde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

6. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Aynen benim babam da bulamadı araba clio egea felan yokmuş hondo için sırada vermiyorlar

Siz clio nun otomatik 1.0 nı alacaksınız? O araç sorun yaşatırmı sizce
    Vallahi bende önce 1 motor ne dedim ama turboyla mı işi çözdüler, motor mu farklı bilmiyorum. 90 beygir sonuçta, sözde sıkıntı olmuyormuş.

V2109 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://youtu.be/WXoM5vPVfAA

Bizim bir arkadaş bu arabadan almış mesela İngiliz markasıymış. Koca araba bu da 1.0 gayet iyi diyor. 750 bin mi, 800 bin mi ne fitatı.

V2109 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 14/1011 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •