Sayfa 376/1011 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de ona bakıyorum %2,04 diye gördüm araştırıyorum.

Seçimlere borçlu girmeyi düşünüyorum, genel bir af çıkacak bence.

Kredi kartı limitini 75 bin yapmışlar o da bir imkan sayılır.

https://www.enuygun.com/kredi/ihtiya...00000-tl/?es=0
    Kredi kartindan 1 ay para kullanabiliyoruz.
    Asgarisini ödeyip ötelersek maliyet katlaniyor.

KMH da aynı.

12 ay vade ferdi kredi en uygunu.
    Ama faiz oranları 1 e yakın olsa çok ballı kaymak olur.
    Şu an en uygun kredi faizi ziraat ve vakıfta diye biliyorum.
    Ama onlarinda bazı şartları var.
    Özellerde en uygun enpara gibi 1.95
    Daha aşağısı varmı bilmiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Şuna inanıyorum , yıllardır ana akım tv ekranlarına bazı kişilerin çıkmasına izin verdiler sebebi insanların ufkunu iyice daraltmak başarılı oldular da
    Ersan Şen örneğinden gidelim , ilk sıralar tv ekranlarına çıktığın da kendisine siyasi bir soru sorulduğun da aynen şunu söyledi
    ben siyasetçi değilim bana bu tür şeyler sormayın , hukuk sorun cevaplayım dedi , yeminle böyle ,kelime kelime hatırlıyorum
    sonra ne oldu da bu kişi suriye siyaseti konusun da yorum yapmaya başladı ?
    Bence sebebi Abdulkadir Selviden , cevizoğluna ,cem küçükten zafer şahine ,mete yararı vs yorumlarını izleyenler absürt karşılamasın diye Ersan şen gibi insanları kullandılar , şimdi yine öyle Bedri Baykam CNNTürkte her konuda ahkam kesiyor
    iyi de kardeşim seni geçmişte bıçakladılar kendini niye kullandırıyorsun altı üstü tv ye çıkayım diye bu nasıl bir egodur

Hülasa durum böyle olunca vatandaş iyice dar kalıplara haps oldu özellikle muhafazakar anadolu şehirlerinde
    Hakikati tam anlamı bilen ortaya çıkıp da kendini yakmaz bence. Fatih bilmem kim şeyhine gitmiş ama o kapıya çıkmamış, kabul etmemiş, sen işini yap bu konulara girme demiş diye hikaye hatırlıyorum. Siyasetçinin evrensel bilgisi sıradan cahil kişiden çok fazla değildir muhtemelen. Cahil de kendini siyasetçide gördüğü için seviyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Kredi kartindan 1 ay para kullanabiliyoruz.
    Asgarisini ödeyip ötelersek maliyet katlaniyor.

KMH da aynı.

12 ay vade ferdi kredi en uygunu.
    Ama faiz oranları 1 e yakın olsa çok ballı kaymak olur.
    Şu an en uygun kredi faizi ziraat ve vakıfta diye biliyorum.
    Ama onlarinda bazı şartları var.
    Özellerde en uygun enpara gibi 1.95
    Daha aşağısı varmı bilmiyorum.
    Kredi kartına taksitli avans çok bankada var, 1. taksiti erken ödesen de yine de overall ihtiyaç kredisine göre daha avantajlı, sigorta primi ve dosya masrrafı da yok. 12 ay seçiyorsun, takstiler öteki dönemlere kalıyor, ilk taksiti güncel döneme koyuyorlar genelde. Faiz %1,36 diye hatırlıyorum. Hesap kesim tarihinden bir gün sonra kullanmak lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Hakikati tam anlamı bilen ortaya çıkıp da kendini yakmaz bence. Fatih bilmem kim şeyhine gitmiş ama o kapıya çıkmamış, kabul etmemiş, sen işini yap bu konulara girme demiş diye hikaye hatırlıyorum. Siyasetçinin evrensel bilgisi cahil kişiden çok fazla değildir muhtemelen.
    ortaya çıkan olur ama izin vermiyorlar , belirli kişilere izin veriliyor onlara da gündemi biz belirleriz ,biz sorarız sen cevaplarsın deniliyor
    bu kurala uymayan oldu mu yaptırımlar geliyor , bknz Mustafa Öztürk ilahiyatçıdır ,öyle boş ilahiyatçılardan da değildir sol görüşlü falan değildir ,dinde tarihselci bir ekolü benimser , bu adam ünv .eden emekliğini isteyip Almanyaya ya gitmek zorunda kaldı , peki kim yıldırdı dersin bir zamanlar FETÖ nün içeriye attırdığı Cübbeli Ahmet denilen şahıs (burası ayrı önem taşıyor laiklik olmasa birbirlerini daha fazla yerler)şimdi adam yotubedan yayın yapıyor

Dine imana biraz merakı olan izlesin derim , merakı olmayan da izlesin çünkü din olgusu sosyolojik bir realitedir ,senin realiteyi kabul edip etmemenin de hiç bir önemi yoktur realite seni bulur

5. Bugünkü karar önemli bir dönüm noktası.
    Muhalefet konsolide olur, gösterecekleri aday seçilir.
    Kutuplaşma işi de biter.
    Ortalık rahatlar, yatırımlar artar, iş olanakları artar.
    Çalışarak ev, araba alma olayı bitti diye borsada ya da kriptoda çıkış arayan genç arkadaşlar, kendi alanınızda uzmanlaşın.
    İlle de ticaret diyorsanız somut, fiziksel ticaret daha iyi.
    Trendyol ya da Amazon'da ülkemize özgü ürünleri yurt dışına satmaya çalışın mesela.
    Orada bir yol katedersiniz, işinize her zaman yarar.
    10 sene boyunca sabah kalkan biri ne iş yaparsa yapsın bir yerlere gelir.
    Burada gelip gelemeyeceği belli değil.

Seçim sonrasından umutluyum ben.
    Önümüz aydınlık diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kredi kartına taksitli avans çok bankada var, 1. taksiti erken ödesen de yine de overall ihtiyaç kredisine göre daha avantajlı, sigorta primi ve dosya masrrafı da yok. 12 ay seçiyorsun, takstiler öteki dönemlere kalıyor, ilk taksiti güncel döneme koyuyorlar genelde. Faiz %1,36 diye hatırlıyorum. Hesap kesim tarihinden bir gün sonra kullanmak lazım.
    Kredi kartindaki taksitli avans olayını atlamışım.
    Hatırlattığınız için sağolun sn.Ariston

7.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Kredi kartindaki taksitli avans olayını atlamışım.
    Hatırlattığınız için sağolun sn.Ariston
    Siz sağolun, böyle bir imkan var kullanmak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Siz sağolun, böyle bir imkan var kullanmak lazım.
    Bende cebimde nakitim varken borçlanmayı sevmiyorum.
    Yaşım ilerledi ondanmıdır bilmiyorum borç yapmak taksit ödemek bana zul geliyor.
    Kredi kartı borçlarımı bile vadesinden önce öderim kafamdan silinsin diye..

Sayfa 376/1011 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •