Sayfa 872/1011 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    THY ilgilendiren bir durum varmış şimdi karşıma çıktı. Bana göre bir cacık olmaz ama bayağı ilginç.

https://youtu.be/IbXmNPx2yYs

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Demokrasi için eğitimli halk lazım, la bizim millete hayvanat bahçesinden dinazor çalıp kebap yaptılar diye soruyorlar vatandaslae dinen caiz değil dinazor eti yenmez diyor mk. Ne demokrasisi bu millete suanki yöneten ağa bile fazla.

3. Tüm formun yeni yılı kutlu olsun. sağlık huzur mutluluk bol kazançlı yıllar dilerim.

4. Herkese sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl dilerim.
    Önce sağlık, huzur en son Viop.
    İyi tatiller herkese.

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    etrafımdaki insanlar sürekli borsa konuşmaya başladı Yeni giren borsacı sayısı baya fazla
    yemekhanede ister istemez kulak misafiri oldum. Biri yanındakine borsayı anlatıyordu ford'un ereğli'nin ne kadar büyük fabrikaları olduğu veya sasa hekts'ın gelişimlerini konuşmakta .
    işin kötü tarafı, bu seviyelerden hisse almak isteyenlere tavsiye verememek. adamlar yıllardır biliyor borsada işlem yaptığımı, çağırdık gelmediler. şimdi hesap açmışlar ne alalım diye soruyorlar. biz alışmışız sudan ucuz borsaya şimdi bütün kağıtlar gözüme pahalı geliyor adamlara şunu al bunu al diyemiyoruz. almadıkça daha yukarı gidiyor. bu fomo bir yerde patlayacak ama nerde bilinmez. garip olan ise kasımda borsaya yatırıma başlamış kişi bana hisse öneriyor, daha önce adını sanını duymadığım kağıtlar.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Demokrasi için eğitimli halk lazım, la bizim millete hayvanat bahçesinden dinazor çalıp kebap yaptılar diye soruyorlar vatandaslae dinen caiz değil dinazor eti yenmez diyor mk. Ne demokrasisi bu millete suanki yöneten ağa bile fazla.
    ağzına sağlık... ama yollar tutulmuş neylersin, şehir yenilmiş neylersin. Mutlu ve sağlıklı yıllar
    Son düzenleme : philosophyt; 01-01-2023 saat: 03:58. Sebep: yanlışlık

7. Sadece ''İyi İnsan'' lara sevdikleriyle mutlu ve sağlıklı yeni yıllar diliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Okumamış cahil adam iyidir. Onlarla sürdürürsün bu düzeni. Bunu söyleyen eskiden adam yerine koyan şimdi sokakta geçenin görevlendirildiği bir üniversite rektörü yada yardımcısıydı. Açta olsa donsuzda gezse bi Allah dersin bi kuran bi bayrak bi şehit bir iki dış güçler dedin mi açlıktan neredeyse nefesi kokan o kadar koyun takılırki peşine. Elbette birinci çıkarsın.
    Ağzını öpem...

Sayfa 872/1011 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •