Sayfa 132/1011 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Bu veriş iştahlı değildi gibi yuzdesel büyük gibiydi ama sanki düzeltmeye benziyordu. Takip ettiklerim haftalik desteklerinden iyi tepti.. Bakalım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gerçekten kazanabilen var mı? Ufak miktarlarda pozisyon açsam bile gitmiyor. 10 gün yatayda bekletti. Bunlar bist 30-50 hisseleri. O sırada diğer bist 30 hisseleri uçtu. İnatla gitmiyor. Bugün hepsinden fazla düşüyor. Pozisyonu kapattım eminim yarın uçar. Tamamen tersine hareket ediyor ve gerçekten ufak pozisyonlar açıyorum. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Her yerden her türlü hissede pozisyon açtım hepsinde aynı şey oluyor. Beni takip ediyor olamaz çünkü benden çok daha büyük pozisyon açanlar vardır. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Gerçekten enteresan.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Gerçekten kazanabilen var mı? Ufak miktarlarda pozisyon açsam bile gitmiyor. 10 gün yatayda bekletti. Bunlar bist 30-50 hisseleri. O sırada diğer bist 30 hisseleri uçtu. İnatla gitmiyor. Bugün hepsinden fazla düşüyor. Pozisyonu kapattım eminim yarın uçar. Tamamen tersine hareket ediyor ve gerçekten ufak pozisyonlar açıyorum. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Her yerden her türlü hissede pozisyon açtım hepsinde aynı şey oluyor. Beni takip ediyor olamaz çünkü benden çok daha büyük pozisyon açanlar vardır. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Gerçekten enteresan.
    Bist50 deki 50 adet hissenin hepsinden 1 er lot alsan ne olur acaba?

Borsa çöker mi? :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Enteresan filan değil. Korona da burada olacaktınız okadar.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Bir arkadaşda aklı sıra benle dalga geçecek 3000 bekliyorum demiş..
    Hangi verilerle???

Biz sallıyoruz falan ya..

Açın venezüella ve arjantin borsalarına bakın..Yerel para cinsinden nereden nereye gelmişler..
    Hiper ve yüksek enflasyon ortamlarında borsalar anca ve anca minik düzeltmeler yapar gerisin geri kudurarak dönerler..
    dalga gecmıyorum yav, estagfrullah, tahmınınızı gorunce ben de salladım hepsı bu. yukarı beklentı normal de asagı beklentı mı anormal ?

6. aman sallayın yarın cosarız yine acımadı ki

7.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Gerçekten kazanabilen var mı? Ufak miktarlarda pozisyon açsam bile gitmiyor. 10 gün yatayda bekletti. Bunlar bist 30-50 hisseleri. O sırada diğer bist 30 hisseleri uçtu. İnatla gitmiyor. Bugün hepsinden fazla düşüyor. Pozisyonu kapattım eminim yarın uçar. Tamamen tersine hareket ediyor ve gerçekten ufak pozisyonlar açıyorum. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Her yerden her türlü hissede pozisyon açtım hepsinde aynı şey oluyor. Beni takip ediyor olamaz çünkü benden çok daha büyük pozisyon açanlar vardır. Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Gerçekten enteresan.
    Fon almayı deneyin veya bir kaç kağıda pozisyon açın.

Sayfa 132/1011 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •