Sayfa 133/1011 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Viop XLVI

1. fazla cıddıye almayın yazan kım olursa olsun. buralar herkese acık mekanlar. ama su da bır gercek ne zaman tepeye yaklasılsa soyle ucacak boyle kacacak 3 x olacak dıye burda korku salanlar oluyor , artık aracı kurum elemanları mıdır nedır bılmıyorum.

yazılanları cıddıye almayın, buyuk kayıplar yasarsınız.

eğer orta uzun vade olmak kaydıyla fon almak isteyen varsa akbankın ALC temettü fonu var. en son galiba yıllık %2 fon işletim ücreti vardı. biraz yüksek ama değer. son durumlarını pek bilmiyorum.

bes'ten daha iyi olacak gibi. bir köşede dursun falan hesabı.

3. neyse ben kebap shortlarla devam , soyle 400-500 puan alırsak alırız, yoksa stoplarız 5480 üstünde olur biter.

selametle..

4.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    dalga gecmıyorum yav, estagfrullah, tahmınınızı gorunce ben de salladım hepsı bu. yukarı beklentı normal de asagı beklentı mı anormal ?
    Salla, ciddiye alma...Şeytanlık peşinde o...

Zaten forumda Vampir adamdan başka temiz adam da yok müdavimlerden.

5. Twett gündemleri
    Borsa İstanbul , bist100 , düzeltme , tuzak

Tüm Türkiye borsada gibi hissediyorum

Düylerim diken diken

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bist50 deki 50 adet hissenin hepsinden 1 er lot alsan ne olur acaba?

Borsa çöker mi? :-)
    Bilmiyorum denemek lazım Belki bugün biri denemiştir Yani tamam viop ta kaldıraçla birlikte 1 pozisyon için ortalama 5x miktarında pozisyon açıyorum ama yine de ufak miktarlar açıyorum. Bazen özellikle bölüyorum böldüğüm 2-3 hisse de gitmiyor. İşin kötü tarafı uçan borsada gitmiyor yatayda da düşüyor. Ya da yükselip ertesi gün tekrar düşüyor. Bu kadarı nasıl olur? Acaba viop tamamen robot hacim mi? Yani benim aldığım miktarlar hacme göre çok düşük. Hatta genelde alır almaz düşüyor yani belli bir fiyatta bekliyor bekliyor aldıktan 5 saniye sonra düşüyor. Bu nasıl enteresan değil anlamadım? Size olmuyor mu?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Bilmiyorum denemek lazım Belki bugün biri denemiştir Yani tamam viop ta kaldıraçla birlikte 1 pozisyon için ortalama 5x miktarında pozisyon açıyorum ama yine de ufak miktarlar açıyorum. Bazen özellikle bölüyorum böldüğüm 2-3 hisse de gitmiyor. İşin kötü tarafı uçan borsada gitmiyor yatayda da düşüyor. Ya da yükselip ertesi gün tekrar düşüyor. Bu kadarı nasıl olur? Acaba viop tamamen robot hacim mi? Yani benim aldığım miktarlar hacme göre çok düşük. Hatta genelde alır almaz düşüyor yani belli bir fiyatta bekliyor bekliyor aldıktan 5 saniye sonra düşüyor. Bu nasıl enteresan değil anlamadım? Size olmuyor mu?
    Matriks. Olmaz mı? Bütün her şey bizi utmek icin. Mesela dı big yapay zeka. Aslında öyle biri yok.

8. Secbul'un gifi nerede?!

Sayfa 133/1011 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •