Sayfa 136/1011 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Viop XLVI

1. Misal bugün borsa -4 oldu diyelim

Kaç gündür eksiden artıya dönmeye alıştı

Millet de bugün Emin’im ara ara belli noktalar da paçal long girmiştir

Misal şanslı ise yırtar ama geçmiş deneyimlerim derki piyasa -4 oldu diyelim millet düştü zaten diye gırtlak poza girer ertesi gün tekrar terse gelir bu sefer teminat tamamlanır tamam artık 2 gümde yüzde 8 der düşmez artık der yada yükselmez asıl bitirici darbe 3 gün gelir

Sonu hüsran

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Vob öyle birşeydir ki
    Terste olursan insanın cinsellik hayatını bile bitirir
    Batırır Ocak’ta söndürür ..

Vobta en büyük risk parayı ayarlamamaktadır sonu batmakla biter 1 kere paçayı yırtarsın 2 kere paçayı yırtarsın 3 cüde batırır
    Yuva bile yıkılır

O yüzden 1 mutlaka boyun kadar kaldıraç olacak misal bir yüzde 10 terse geldiğin de hayatın kaymayacak

2 her zaman en kötüyü düşüneceksin

100 bin tl varsa 1 jeton açacaksın öz varlık her zaman jetonundan fazla olacak

Hırs yapmayacaksın piyasayı iyi koklayacaksın gerisi gelir
    VOB yarın satışın devamı gelir mi dayu... taş atmadan kolumuz yorulmasın

3. Tabi bu yükseliş de tam tersidir çok yükseldi short dersin piyasa yükselir felan
    Bu tarz hatalardan uzak durmalı

İzleyip göreceğiz geçmiş deneyimlerim derki şanslı ise yırtarlar ama çömezlere yeni gelen tavancı yükseliş takımına büyük bir ders verileceği yönünde

4. Nasıl yani 100 bin tl ile 1 endeks pozisyonu açarsan ortalama 0.5 kaldıraç olur hisse senedinden bile az. Ayrıca o alttan aldım uçtum olmuyor mumlar çok sarkıyor aşağıya bir şekilde pişman ediyorlar. Ben çok kazanan olduğuna inanmıyorum burada hisse senedinde bile çok kazanan yoktur. Pandemiden sonra zaten hızlı yükseldi sonra da kaç kere anlamsız taban oldu borsa iyi bıktırdılar. Yukarı harekete de kimse inanmadı. Hiç bir halt bilmeyen pandemiden sonra borsaya giren kazanmış olabilir ne yazık ki. Kolay kolay çökmüyor da hisseler. Aşağı hareket bu forumdakiler gibi önlem alanları patlatıyor öbür adam düştüyse çıkar diyor ve bir kaç gün sonra çıkıyor.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Misal bugün borsa -4 oldu diyelim

Kaç gündür eksiden artıya dönmeye alıştı

Millet de bugün Emin’im ara ara belli noktalar da paçal long girmiştir

Misal şanslı ise yırtar ama geçmiş deneyimlerim derki piyasa -4 oldu diyelim millet düştü zaten diye gırtlak poza girer ertesi gün tekrar terse gelir bu sefer teminat tamamlanır tamam artık 2 gümde yüzde 8 der düşmez artık der yada yükselmez asıl bitirici darbe 3 gün gelir

Sonu hüsran
    Bu hatayı yapmıştım iyi ders aldım.... küstüm...ama toparladım

Yurt dışı piyasalardan kopuk olduğumuz,
    Yabancının olmadığı ne kadar bariz!

Yarın için yorum yapamıyorsun..
    TUPRAŞ. THY, pgsus.. %30 aşırı primli..
    3 taban yese çok değil..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Mert15 abi en son ne zaman pozisyon yazdı
    ?
    geçmiş olsun
    inşallah sağlık sorunların çözülmüştür
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

8. Burayı bilmem de hisseden kazanılıyor. Kazananlar da var. Buna emin olabilirsiniz. Disiplinli olun sisteminize uyun oyun planınız olsun yeter. Psikoloji zaten robot. Para olarak bakmamayi öğrenenler kazanır. Rakam olarak bakılıyor , misket toplama gibi eğlence.
     Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Nasıl yani 100 bin tl ile 1 endeks pozisyonu açarsan ortalama 0.5 kaldıraç olur hisse senedinden bile az. Ayrıca o alttan aldım uçtum olmuyor mumlar çok sarkıyor aşağıya bir şekilde pişman ediyorlar. Ben çok kazanan olduğuna inanmıyorum burada hisse senedinde bile çok kazanan yoktur. Pandemiden sonra zaten hızlı yükseldi sonra da kaç kere anlamsız taban oldu borsa iyi bıktırdılar. Yukarı harekete de kimse inanmadı. Hiç bir halt bilmeyen pandemiden sonra borsaya giren kazanmış olabilir ne yazık ki. Kolay kolay çökmüyor da hisseler. Aşağı hareket bu forumdakiler gibi önlem alanları patlatıyor öbür adam düştüyse çıkar diyor ve bir kaç gün sonra çıkıyor.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 136/1011 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •