Sayfa 12/17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PLTUR - Platform Turizm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    Bugün bir ara baktım tabanda 12 milyona yakın satıcı vardı dün de 10 milyona yakın vardı bu adamlar yukarı giderken o kadar malı ne ara topladılar bilmiyorum tamamen eşit şekilde dağıttı bu nasıl oluyor anlamadım iyi bir takasçı var mı özetleyecek
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Dip tepkisi bile yapamayan bir tahta o da bu hayret vallahi

Küçük yatırımcı satıyor

Malı toplamadan taşımazlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    ek alım yaptım ya umarım ky daha satmaz şirket fena değil gibi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. tlman bu grubun mu?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    tlman bu grubun mu?
    Evet. Bunda 2 gün önce tepki için yanlış zamanlama ile alım yaptım. Bugün de ekleme yaptım. Mecburen uzuncu yaptı. Bekleyip göreceğim. Sektöre güvenerek aldım tepişmenin bitmesi lazım. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. Benim ve ailemdekiler için yeterli olduğundan ben bunu da ahlatçıyı da birikimi de sattım. Tutanlar da gönlünce kazanır inşallah. Yeni işlemebaşlayan gayrimenkul y.o ile tera kaldı elimde halka arzlardan.

Sayfa 12/17 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •