Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617
Arama sonucu : 133 madde; 129 - 133 arası.

Konu: PLTUR - Platform Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hisseyi ben de çok beğendim arkadaşlar...bu hissede sermayemin bir kısmı ile maliyet yaptım...üçüncü çeyrekte yolladığı bilanço güzeldi....istanbul finansın servis ihalesini alması da prestij açısından çok güzel...servis işleri zaten tabiatı gereği karlı bir iş...bir de bünyesinde 5000 e yakın araç var..bunları eğer son çeyrekte değerlemiş ise ??(bu konuyu şirkete sormak istiyorum) öz sermayesi çok artar...çünkü bir kaç yıl önce çok ucuza alınan araçlar 2023 yılında kat be kat değerlendiler...
    Küresel proje üstad satın alma kirala mülksüz toplum hareketi .mülk sahibi olma senden sonrasına miras bırakma nesiller arası bağlantı kesilmesi akabinde kendi istediği nesli oluşturma .bu onun bir ayağı tabiki

2.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Küresel proje üstad satın alma kirala mülksüz toplum hareketi .mülk sahibi olma senden sonrasına miras bırakma nesiller arası bağlantı kesilmesi akabinde kendi istediği nesli oluşturma .bu onun bir ayağı tabiki
    Çok abartılı olmuş yazı. Şahıslar araç kiralama işi çok yapmaz. Türk toplumunun ilk önceliği bir ev ve arabadır. Evi arabası olan kraldir. Bu pltur şirketlere araç ve kurumlara servis taşımacılığı yapıyor.. Hedef kitle kurumlar ve şirketler. Kurumlar ve şirketler için araç kiralamanin çok avantajı var..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şimdi bakıyorum da o kadar iş kapı atmış ki hepsini burada paylaşmak çok zor...ben bunu da paylaşmak istiyorum...bu iş kapı çok yüklü....tam 519 milyonluk...https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1230881

Daha önce kesinleşen ihale kararını bildirdiğimiz 2023/1260647 ihale kayıt numaralı İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yapılan 12 Aylık Personel Taşıması ihalesi işi ile ihale mevzuatı kapsamında 519.337.221,00 TL +KDV bedel üzerinden sözleşme imzalanmıştır.

İşin başlama tarihi 01.01.2024'tür.

Kamuoyuna ve değerli yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.
    Lojistik sektörüne PLTUR ile ortak olduk, teknik açıdan güzel görünüyor hisse, temelinin de inciğine kadar yazdınız zaten. gerisi nasip, hayır olsun inşallah.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

4. Bitti mi bu kağıdın da işi? Sırada hangi kağıt var?

5. Bilanço ne zaman gelir tahmini?Şirketten pek kap haberi de gelmiyor.Hayırlısı...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 17/17 İlkİlk ... 7151617

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •