Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 33 - 40 arası.

Konu: PLTUR - Platform Turizm

1. Bende bu gün başvurdum önce 81 di sonra 82 oldu

2. Az vermiş Alfasta 44 vermişti halka arz olan hisse 9 milyon 200 du oransal olarak daha fazla vermisti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu turizmciler bana bilet vermeyi unutup gişeyı kapatmışlar.

4.  Alıntı Originally Posted by sta Yazıyı Oku
    Az vermiş Alfasta 44 vermişti halka arz olan hisse 9 milyon 200 du oransal olarak daha fazla vermisti
    alfas oransal vermişti. bu ise eşit dağıtım. oransal dağıtımda yüksek lot isteyen daha fazla alıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    300 istedim 82 geldi
    81-82 farki ne acaba rast gele mi
    şöyle oluyor herkesin talepleri sıraya konuyor, herkese birer birer hisselerin lotlar dağıtılıyor, 1,2,3,...50,60,70,80,81 diye tek tek dağıtılır. örneğin ben 50 lot talep ettim 50. lotu aldıktan sonra sıradan çıkarır sistem beni, siz 70 lot talep ettiniz sistem saymaya devam eder size 70. lotu verir sizide sıranın dışına alır, lotlar dağıtılmaya devam eder. 81. lotlar dağıtılır kalanlara sonra sıranın başından tekrar başlar bir sana, bir buna bir şuna, diyerek lot bittiği yerde dağıtımda biter, geç başvuranlar 81 de kalır çünkü lot bitmiştir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    81 lot gelmiş
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bir hesabıma 82 bir hesabıma 81 vermiş tşkler bakalım neler olacak
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Başka bankalardan aynı kişiye veriyorlarmı benim bildiğim tc noya göre 1 hesap yani öyleyse keşke bende başvursaydım

Sayfa 5/17 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •