Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon
Arama sonucu : 133 madde; 121 - 128 arası.

Konu: PLTUR - Platform Turizm

Alıntı Originally Posted by Antalyaspor Yazıyı Oku
    Bugünkü düşüşle ufaktan yerimizi almaya başladık.
    Lider 9 milyar PD
    Grsel 5.7 milyar PD (baya popüler kuşlu sitede)
    Bu halka arzdan sonra unutulmuş, Albayrakların şirketini burda bırakmazlar emmogluu
    alımları tamamladık sür artık aslann.

Alıntı Originally Posted by Antalyaspor Yazıyı Oku
    alımları tamamladık sür artık aslann.
    bu kadar mı kötü kağıt ne kimse yazıyor ne de kağıt gidiyor!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Antalyaspor Yazıyı Oku
    Bugünkü düşüşle ufaktan yerimizi almaya başladık.
    Lider 9 milyar PD
    Grsel 5.7 milyar PD (baya popüler kuşlu sitede)
    Bu halka arzdan sonra unutulmuş, Albayrakların şirketini burda bırakmazlar emmogluu
    bu hisseyi ben de çok beğendim arkadaşlar...bu hissede sermayemin bir kısmı ile maliyet yaptım...üçüncü çeyrekte yolladığı bilanço güzeldi....istanbul finansın servis ihalesini alması da prestij açısından çok güzel...servis işleri zaten tabiatı gereği karlı bir iş...bir de bünyesinde 5000 e yakın araç var..bunları eğer son çeyrekte değerlemiş ise ??(bu konuyu şirkete sormak istiyorum) öz sermayesi çok artar...çünkü bir kaç yıl önce çok ucuza alınan araçlar 2023 yılında kat be kat değerlendiler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. karlılığını beğeniyorum...defter değeri bilanço ile birlikte çok ucuzlayacaktır...ayrıca hükümete yakın olmaları seçimler dolayısı ile kiraya verecekleri araçlardan güzel kazançlar yapma ihtimali yüksektir...başka bir konuda araç kiralama iş hacmi her yıl artıyor olması lazım...çünkü çevremden daha önce araç kiralamanın ne olduğunu bilmeyenler artık araç kiralayacam demeye başladılar...şirketler de araç almak yerine kiralama yoluna gidiyorlar...

kısacası sektörü güzeldir..her daim kazanç getirecek bir sektördür..giderek de yaygınlaşıyor...gürsel gibi şirketler güzel primler yaptılar...platform turizm de güzel bir bilanço eşliğinde bu yola girebilir...iki hafta önce 19,27 dir...bakalım neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. 2023 yılı ...........3,çy.........2.çy.........1.çy
    ciro..................630 mil.....483 mil......476 mil
    net kar.............205 mil......69 mil........50 mil...

görüldüğü üzere üçüncü çeyrek itibari ile net ciro ve karda büyük bir sıçrama olmuştur...bu güzel bilançonun 2023 yılı son çeyrekte de devam etmesini bekliyorum...
    Son düzenleme : keko; 20-03-2024 saat: 16:21.

6. 22.12.2023 tarihli kap duyurusu ile kesinleşen ihale kararını bildirdiğimiz 2023/969152 ihale kayıt numaralı İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AFET ve ACİL DURUM BAŞKANLIĞI Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 12 Aylık Ankara Personel Taşıma ihalesi işinde hizmet verilecek gün sayısında değişiklik olmuştur. Son durumda 222 gün üzerinden hizmet verilecektir. İhale mevzuatı kapsamında 19.755.780,00 TL bedel üzerinden sözleşme imzalanmıştır.

İşin başlama tarihi 10.02.2024'tür.

Kamuoyuna ve değerli yatırımcılarımıza saygıyla duyurulu

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1247766

bu kap haberinden de görüldüğü gibi hükümetten güzel işler alıyor...

7. Türkiye'nin en stratejik projelerinden birisi olan İstanbul Finans Merkezi projesinin personel taşıma operasyonları firmamız tarafından yürütülecektir.

Belirli fazlarla yürütülecek olan proje uzun vadede günlük ortalama 1500 araçla 30.000 personelin taşınması potansiyelini taşımaktadır.

Türkiye Varlık Fonu İstanbul Finans Merkezi Gayrimenkul, İnşaat ve Yönetim Anonim Şirketi ile projenin ilk fazındaki personel taşıma işine ilişkin 3.735.000,00 TL + KDV'lik sözleşme yapılmıştır.

Kamuoyuna ve değerli yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1238624

oldukça prestijli bir iş almışlar yakın zamanda...kısacası şirket iyi yolda...karlılığı artıyor...son çeyrekte de çarpıcı bir güzel bilanço gelirse herşey mümkün olur...

8. şimdi bakıyorum da o kadar iş kapı atmış ki hepsini burada paylaşmak çok zor...ben bunu da paylaşmak istiyorum...bu iş kapı çok yüklü....tam 519 milyonluk...https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1230881

Daha önce kesinleşen ihale kararını bildirdiğimiz 2023/1260647 ihale kayıt numaralı İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yapılan 12 Aylık Personel Taşıması ihalesi işi ile ihale mevzuatı kapsamında 519.337.221,00 TL +KDV bedel üzerinden sözleşme imzalanmıştır.

İşin başlama tarihi 01.01.2024'tür.

Kamuoyuna ve değerli yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

Sayfa 16/17 İlkİlk ... 614151617 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •