Sayfa 171/682 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by MHU Yazıyı Oku
    Buyrun ben dedim. Lafımında arkasındayım. 2,85 neresi 3,5 neresi böyle bir senette zaten yuzde elli şansın var. Ya basar ya kaldırır bu senedin ve sahibinin özelliği bu yeni bişey bulmuş gibi sevinmenin manası nedir yarın sabaha ne yapacağını bilen var mı? Tavanda yapar tabanda ben bunu vurgulamaya çalışıyorum yoksa buraya gelipte ha bre gaz pompalamayla bu senet gitmez galip ne derse o olur .
    asıl lafım size değil aslında ama hangi lafınızın arkasındasınız? burada yazdıklarınıza lafım yok zaten.

dadaş arkadaş olumlu beklenti serd edince veballe yargılıyordunuz. benim sitemim bu sözeydi. adam almış haklı olarak beklentisi olumlu, bunu da yazmak istemiş.

salak salak olumsuz beklenti kasanlara da vebal yüklüyor muyuz? o zaman hepimiz olumsuz beklentiyle yazalım düşerse vebal almayız.

2.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Adamlara gelsin. ******lar Bakmasın...

yuh ne etmiş böyle. satmadı elinde kalan 800'ü hepsini geri aldı. ah galipcim sen neden böylesin? yarın yine taban yazarsa şaşmam.

3. Millet galibe laff ediyor ama 14 lerden halka açılan teknosanin hali ortada. Yada bimeksin en azindan Galip ara sira bi şeyler yapıyor Sabanci nin yaptığı daha mi insafli. Ayni durum metro yatirim içinde gecerli. Adi çıkmış ama gedik a1, marbas, invest bunlara bi sey diye yok.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Elias Yazıyı Oku
    Evet gördüğünüz gibi Elliott dalgalarının önemi...ne dersek o

Lenovo A6020a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    He He... sen dedin diye oldu. Sabah kıdemli üyesin ne işin var böyle kağıtlarda diyen gelmiş bize analiz yapıyor. Hani ulan 1 tl olacaktı kağıt. Kimbilir o sabahki çakal sürüsüyle birlikte kimbilir kimlerin canını yaktınız. Yüz de var konuşmaya utanmaz...

5. Muhterem arkadaşlar:ben artık yazmıyorum..ıstenmedığım yerde olmam...ızlerım kendı kendıme....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Bu ********ler geçenkinin aynisini yaptılar,ondada böyle yapıp 4 üstüne atmışlardı !!!...neyse kar cebe yakışır 3.50'de donduğunda çoğunu o fiattan vermiştm,aynen 3.50 postalamış

7. 3.50 den sağlam topladı bir 4 operasyonu yapabilir diye düşünüyorum fakat bunların sağı solu belli olmaz düşüncem beni bağlar ytd.

8. Metro ve işyatırımın alım satımına paralel işlem yapan bu tahtadan ekmek yer nokta. Teknik meknik hikaye...

Sayfa 171/682 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •