Sayfa 515/682 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by leon-kıng Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış mı twitir aleminde bakıyorum avtura yakalanmayan yok bence mal dagınık al gülüüm ver gülüm düşeni alıyor görüntü bu buraya metro lazım herkes onu bekliuor olay bu gelir mi gelmez mi yazı tura gibi
    Kesinlikle doğru. Eski ortaklar saygılar selamlar. Metro holding hissesine ket vurdular o bütün metro ya ait hissleri durdurdu mepet metro avtur dahil. Kış uykusuna gecirdi kendi hisselerini neden çünkü reklam edip mali dağıttı kendisi seyyar gibi sagda solda indir kaldir yapıyor. Kendi hisseleri nede olsa ky sırtladı satani da alıyor. Olanlar bu olacakları keske bilseydim. .. bilsem %15 zarar edip tövbe etmeZdim sazan gibi atladık hisseye son bi salvo dedik allah da bizi kahretti

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ama ihtimal galip ugrar mı beklediğimiz o bana avtur şöyle şirketmiş edirnede avm yurt yapacakmış hikayesi anlatmasın hepimiz kumarcıyız ya tutarsa galip gelirse tavan olur satarız derdinde bende aynıyım farkeden bişey yok kücük yatırımcı kardeşin dediği gibi malı ky e yükledi aynı kurumlar al ver al ver arada sıkılan veriyor onuda alıyorlar grafik falan hikaye galip ugrarsa gider olay bu galibin şirketi olmazsa kimse burdan mal alır mı zannetmiyorum

3. Gelmeyecegini düşünüyorum o yüzden çıktım kalanlara sabır. Mepet gibi olursa hiç gelmez. Mepetten tek farki bedelli ye haber etti kendini hisse kirilma noktası bu. Bu hisseyi nereye taşır yada indirir bilsem keske.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Metro Yat. alıma gecti devamı gelirse tabi

5. kaldırdı malı götürüyor
    2,21'i de kaldırdı geri verdi gene
    bu ne baskıdır arkadaş ya
    ayıp oluyo artık , borsa 104000
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Kim nereye götürüyor bakın bunlar saman alevi gibi yanıp sönen hareketler aynısını alctl de yapıyor kor olup yanmalı petrol gibi parlamalı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaplamin speği galip öztürkten daha hızlı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 515/682 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •