Sayfa 571/682 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Dünkü 1.81 sonrası kademeler çok zayıf olduğu için kaldırmış.Şimdi de yediriyor gibi...

2. Spk bulteninde goremedim .....????¿

3. Bedelliye onay vermiyecekler
    Her halde.aynisina euyo da şahit oldum ytd..

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Madalyonun öbür tarafından bakalım. Galip'in BIST'de mağdur ettiği yatırımcı sayısı minimum bir milyon yatırımcıdır. Türkiyedeki seçmenin yarısının AK Partiye oy verdiği düşünülünce, demek ki mağdur ettiği ortalama EN AZ 500 bin AK Parti seçmeni var.Şimdi sen bu kadar AK Partiye oy vermiş seçmeni mağdur ediyorsan, hükümet de olup bitene ses çıkarmazsa bunun sonucu ne olur. Mağdur olan her yatırımcı, kendisi, eşi, çocuğu, anası, babası ya da kardeşi ile en az 3 kişilik oy potansiyeli demekse, o halde 500.000 x 3 = 1.500.000 kişinin oylarını AK Partiden alıp, karşı partilere, hele ki 2019 başkanlık seçiminde son tura kalacak muhalif adaya vermesine sebep olur. Yani olup biten, borsada küçük yatırımcıyı çarpma işinden çıkıp, seçim sonuçlarını etkileyebilecek, hatta iktidarı değiştirebilecek bir sonuca sebep olabilir. Acaba bunu Reis görmüyor mu ? Bakın yaklaşık 50 milyon seçmenin sandığa gittiği seçimlerde 1,5 milyon oy %3 yapar. AK Parti oylarının %3'ü azalsa, karşı adaya %3 oy gitse, otomatikman bu %6'lık bir fark oluşturur. Bu neye mal olur ? Görünen köy klavuz istemez. O halde şimdi ne olabilir. Muhtemelen Galibin bu oyunlarına bir son verdirilebilir. Ya da verilmezse , durum iktidar için vahim ve kaçınılmaz bir sonuç getirebilir. Yani bir nevi Galip Siyasi iktidarı zorluyor, bir yandan da belki kendi topuğuna sıkıyor ama paraya para katarken bütün bunları düşünemiyor. Ne de olsa bu durum onun için çok tatlı, hergün servetine servet katıyor. Bu zafer sarhoşluğu içinde nelere mal olmuş olabileceğini, dahası kendisi için nasıl bir son hazırlıyor olabileceğini düşünemiyor. Bakın ben bu mesajı yazmadan önce Sn. Cumhurbaşkanımıza atılan ve Galip için veryansın edilen twittleri gördüm. Galibin kendisine atılan twittleri gördüm. Galip için farklı forumlarda oluşturulmaya çalışılan, ve feryat figan söylemleti gördüm. Çok kişi aile düzenim bozuldu diyor. Yahu sadece kendi şirket hisselerinde 12 liralardan 2 liralara, 6 liralardan 1,6 liralara düşüşler olmuş bir ay kadar kısa sürelerde. Kaldı ki, kendi hisseleri dışında bir çok hissede bu tür mapduriyetlere sebep olduğu biliniyor ya da düşünülüyor. Bakalım ne olacak, ben de filmin sonunu merakla bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kimse yok mu bir yorum yapabilecek? Ne olur ne biter?

6.  Alıntı Originally Posted by entelekia Yazıyı Oku
    Madalyonun öbür tarafından bakalım. Galip'in BIST'de mağdur ettiği yatırımcı sayısı minimum bir milyon yatırımcıdır. Türkiyedeki seçmenin yarısının AK Partiye oy verdiği düşünülünce, demek ki mağdur ettiği ortalama EN AZ 500 bin AK Parti seçmeni var.Şimdi sen bu kadar AK Partiye oy vermiş seçmeni mağdur ediyorsan, hükümet de olup bitene ses çıkarmazsa bunun sonucu ne olur. Mağdur olan her yatırımcı, kendisi, eşi, çocuğu, anası, babası ya da kardeşi ile en az 3 kişilik oy potansiyeli demekse, o halde 500.000 x 3 = 1.500.000 kişinin oylarını AK Partiden alıp, karşı partilere, hele ki 2019 başkanlık seçiminde son tura kalacak muhalif adaya vermesine sebep olur. Yani olup biten, borsada küçük yatırımcıyı çarpma işinden çıkıp, seçim sonuçlarını etkileyebilecek, hatta iktidarı değiştirebilecek bir sonuca sebep olabilir. Acaba bunu Reis görmüyor mu ? Bakın yaklaşık 50 milyon seçmenin sandığa gittiği seçimlerde 1,5 milyon oy %3 yapar. AK Parti oylarının %3'ü azalsa, karşı adaya %3 oy gitse, otomatikman bu %6'lık bir fark oluşturur. Bu neye mal olur ? Görünen köy klavuz istemez. O halde şimdi ne olabilir. Muhtemelen Galibin bu oyunlarına bir son verdirilebilir. Ya da verilmezse , durum iktidar için vahim ve kaçınılmaz bir sonuç getirebilir. Yani bir nevi Galip Siyasi iktidarı zorluyor, bir yandan da belki kendi topuğuna sıkıyor ama paraya para katarken bütün bunları düşünemiyor. Ne de olsa bu durum onun için çok tatlı, hergün servetine servet katıyor. Bu zafer sarhoşluğu içinde nelere mal olmuş olabileceğini, dahası kendisi için nasıl bir son hazırlıyor olabileceğini düşünemiyor. Bakın ben bu mesajı yazmadan önce Sn. Cumhurbaşkanımıza atılan ve Galip için veryansın edilen twittleri gördüm. Galibin kendisine atılan twittleri gördüm. Galip için farklı forumlarda oluşturulmaya çalışılan, ve feryat figan söylemleti gördüm. Çok kişi aile düzenim bozuldu diyor. Yahu sadece kendi şirket hisselerinde 12 liralardan 2 liralara, 6 liralardan 1,6 liralara düşüşler olmuş bir ay kadar kısa sürelerde. Kaldı ki, kendi hisseleri dışında bir çok hissede bu tür mapduriyetlere sebep olduğu biliniyor ya da düşünülüyor. Bakalım ne olacak, ben de filmin sonunu merakla bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    AKP'nin kendi seçmenini umursadığını sanman en büyük hatan bence. Bu ara aç yandaş medyayı oku. Tek dertleri son bir vurgun ve kaçış. Herkes buna odaklanmış

7.  Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    AKP'nin kendi seçmenini umursadığını sanman en büyük hatan bence. Bu ara aç yandaş medyayı oku. Tek dertleri son bir vurgun ve kaçış. Herkes buna odaklanmış
    ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ, ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ! "

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

borsalar yüksek,
    uzak doğu borsalarıda yukarıda seyediyor.

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne alıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin +240 olurken, ortalama tahmin +242 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 32 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +540 puan olurken, en düşük beklenti -83 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 1'i negatif, 31'i pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +240
    Ortalama : +242
    Maksimum : +540
    Minimum : -83
    Katılımcı: 32

Sayfa 571/682 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız