Sayfa 575/682 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Yarın ne yapar acaba

2. ben geldim tekrar , bu hisseden yüklü alacağım kalmıştı , onu almaya geldim...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3. galipin hisselerde bir hareket var 2 gündür mepet avtur avgyo metro alıyor gibi sankı ama bu şeref yoksununa da güvenemiyor insan

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    ben geldim tekrar , bu hisseden yüklü alacağım kalmıştı , onu almaya geldim...
    Ben geldim kış gününde bahar getirdim gençler haydi ilk hedef 2.05...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Zaten 2.10 dan galip ağa ben alırım dememiş miydi,altta durması afaki değil mi?

6. İlk seans pastamız frambuazlı maşallah...

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    ben geldim tekrar , bu hisseden yüklü alacağım kalmıştı , onu almaya geldim...
    Taksit taksit alacağım,birazını aldım kaçtım şimdilik...

Sayfa 575/682 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •