Sayfa 643/682 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Sallama mı,kakalama mı?

2. ne yaptığını bir bilsem adam anında alıyor sonra veriyor al ver ama bekleyeceğim ya zararına satacağım yada 1,70 den gömeceğim
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. 1,52 den verdim ben uğraşamam bununla
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Aşıksan vur saza şoförsen baz gaza galip bey. Bu derede balık bitmez, helal sana
     Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Aşıksan vur saza şoförsen baz gaza galip bey. Bu derede balık bitmez, helal sana
    yalnız tatktik değişmiş eskiden 3 veya 4 den basıp çekilirdi , insafa gelmiş daha az basıyor
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

6. 1,52 den verdiğimi geri 1,38 den koydurdun bakalım galip bu seferde yine kazandır bakalım
    Nakit kraldır.

7. İnşallah ipe ipe. Bekliyoruz. Galip'e benden karsız 1 lot bile yok. Bütün hisselerinde varım. Yeri geldiğinde mala vurup geçiyorum. Herkese bol kazanç.
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    1,52 den verdiğimi geri 1,38 den koydurdun bakalım galip bu seferde yine kazandır bakalım

8. Bende 1.43 yazdım yarısını almis

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

Sayfa 643/682 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •