Sayfa 654/682 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

AVTUR Haftalık Görünüm

AVTUR 1.17 fiyatı ile haftalık portföye eklenmiştir...

3. bu hafta bilanco gelir bir kıprasır gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Gecen hafta grafikteki dar band hareketine güvenerek atlas almıştım 80 den ve hareketin ilk günü 89 dan çıktım; daha sonra gine 1.08/1.20 arası dar band hareketlerine güvenerek 1.18den avtur aldım; aldıktan sonraki günler bist bozdu neyseki fazla salınım olmadı fakat hala 6 aylık bilanco gelmemesi atlastakine benzer bir kıvılcım harekete müsayit oldugu izlenimi olusturdu bende...tabiki tahtanın oldukça sıg olması ve bistin sert geri hareketlerinde 1.05/1.08 e gerilemesi olasılıgını cepte tutmak gerek...bu hafta bist 98 altına sarkmazsa eger avturda bilanco müsbet gelirse kisa vadede 1.25 denemesi yapabilir eger 1.25 i kırabilirse 1.35 i deneyebilir...eger bu hareketler olursa hızlı olun çünkü akabinde muhtemelen 1.20lere geri salınım olması ihtimal...

Bilgisayarda olmadıgım icin ben cizemedim ama grafiksel genel görüntü bu şekilde...GRAFIKLER ALINTIDIR...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. şu bilanco geleydi bir kivilcim olurdu belki...

1.15 altta / 1.30 ustte bakalım önce 1.15 yapıp sat sinyali tuzagımı kuracak...yoksa bekletmeden yukarımı...sıg kagıt aldıgım gün aracı kurumum ilk siradaydi benim satmamı bekliyor ama yemezler %10 unu almadan olmaz galipcim...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. bilanco iyi gelir mi...gecen yil 1 ayda 1.21den 1.40 görmüş...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 654/682 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •