Sayfa 655/682 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Baskanim acaba şeker bilancoyumu tahmin etti de satış yaptı bilanço kötü galiba picagi yedik desenize😄

2.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    Baskanim acaba şeker bilancoyumu tahmin etti de satış yaptı bilanço kötü galiba picagi yedik desenize��
    ustad galip bilancoyu istedigi gibi yazar zaten..lakin ivme öncesi genelde sıg stabil gidip sat sinyali verir ve ters köşe yaparak kisa vadede yukari ivmelenir...asıl soru şu atlastan cikan para nereye girecek...metro/mepet/atlas/avgyo kisa vadeli ivmelenmesini son bir kac haftada yapti ama avtur dar kanalda hareket etti...ciddi para girisi olmadi...bilanco hala aciklanmadi...atlastan yukseliste cikip avturu secmeme bu sinyaller etki etti...bakalim yukselis oncesi ayi tuzagimi bu günki dusus...yarin dusus devam ederse isler kötü; lakin yarin bollinger ust banda 19 a dogru tepki gelirse 1.35 denemesini kisa vadede yapabilir...tabiki patron kagidi paşa keyfine kalmış asla oneri olmaz...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. galipi yillardir takip ederim tahtalarina girip cikarim...bu sefer ne olur bilemem ama galip eger hisseyi sert assagi basacaksa öncesinde sert yukari ivmelendirir...grafikte acik gozukuyor buna benzer ornekleri...eger bilanco kotu gelecek olsaydi galip bist 100bini astigi gunlerde atlas 90lardayken avturu da bilanco beklentisi yaratarak yukari surerdi ve bilancoyu kotu aciklayip sert assagi basardi...oysa grafiktede goruldugu gibi galip yaklaşık bir aydir stabil bir kanalda tahtayi tutmuş...islem hacimlarinin %90 i kendi alsati zaten bu bir aydir...yani bu gunki sert dususu alisilagelmis bir sert basma teknigi degil...genelde stabil giderken yukselis oncesinde panik maksatli sat sinyali urettigi goruluyor...dedigim gibi bu sefer boyle olurmu bilemeyiz...yarin anlasilacak niyeti...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. gecen hafta olan atlas grafiginin icindeydim...81den al verdiginde almistim: dar bandda hareket ediyodu ve sıg idi...sonra isaretledigim yerde sat sinyali olsturdu 79a degerek ve akabinde tekrar 81le al sinyali uretip hizla 94e ilerledi bikac gune...bu senaryo ise tshtacinin kafasindaki yarin 18 ustunu gostermesi beklenir avturda...eger dedigim gibi bu gunun altinda bir kapanis olursa avturda olumlu senaryom çöp olur ve bayram sonuna kalir hayaller...bu nedenle yarin onemli...bu gunun ayi tuzagi mi gercek ayi mi oldugunu yarin anlicaz..m

5. ilk seans cılızda olsa bir dönüş emaresi oluştu; eger galipcimin aklında bilancoyla birlikte kisa vadeli bir yukselis var ise bu gün biraz daha toparlamalı...bu gün dünle aynı yada daha düşük kaparsak daha aşşagı salabilir gibi...

konsolide olmayan lar icin son gün 9 u; konsolide olanlar icin son gün 19 u...bakalım galipcim avtur fikri ne olacak...

6. yarım saatte 1 lot tahtaya nezaman gelecen galipcim...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Borsa yüzde 1 artıda burda yaprak kımıldamıyor baskı var ama hayırlısı bakalım

Sayfa 655/682 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •