Special Days Image
Sayfa 659/682 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. astronomik bir kar olmasada gecen yıla göre olumlu gibi...bakalım pazartesiye yansıma ne olacak...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Spek 1.18 den alim yapmiyor, soyle saglam bir spek ve grubu atlasa hisseye hareket olsa bari...ytd

4. teknik grafigi acayip sıkıştırdılar...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Metro grubu hareketliydi bugun ama avtur ceset gibiydi, yarin 1.20 ustune ativer spek efendi...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Metro grubu hareketliydi bugun ama avtur ceset gibiydi, yarin 1.20 ustune ativer spek efendi...ytd
    Spek baski yapti sanirim, hacimli 1.20 gecilirse hisse rahatlar bence ama spegin almasi onemli yoksa geri basarlar. Ytd

7. Arkadaşlar herkese selam buraya bir hareketlilik gelmiş hadı hayırlısı, 2.54 maliyetle bekliyorum zamanım var 2 yılı geçtik

8. @kadir_52 yakaladinmi 24 ü ustad...direnc vardi ordadonecegi belliydi ben pasladim 20den yerine kattim geri...yarin bir daha dener direnci bu gun 1.19 uzeri tutunur ise..gibi...

Sayfa 659/682 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •