Special Days Image
Sayfa 661/682 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. elimizde iyice sıkıştı,elimizde patlayacak ve elimizi kaybedeceğiz anlaşılan....y.t.d.

2. Bugün bile bütün metro kağıtları % 3 primlendi ama bunda tik yok 19 18 20 arası gidip geliyor ağam çok baskiliyii elmi yaban benmi yaban göreceğiz ağam....

3. Bi kıpırdama var bakalim noluyor

4.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    Bi kıpırdama var bakalim noluyor
    bu gun 23 ve ustu kapayabilirse haftata 40lari bulma ihtimali var...bakalim plani ne galipcimin...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. avgyo dan cikan avtura giriyor...bir iki gune bisey olacak gibi...23 onemliydi bu gun azimsanmayacak alim oldu 23ten...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    avgyo dan cikan avtura giriyor...bir iki gune bisey olacak gibi...23 onemliydi bu gun azimsanmayacak alim oldu 23ten...
    artik uzun bir cubukun zamani gelmedi mi galipcim emme basma tulumba misali elindeki 3 kurus parayi o tahtasindan bu tahtasina tasicam diye diye tahtalarini yukseltti bir avtur ivmelenmedi hadi La

7. grafik alinti...

8. Metroda az almis 32 bin lot nedir arkadas al 1 milyon �� ama olsun belki bir kıvılcım ateşi tutuşturur diye hayal kuralım...

Sayfa 661/682 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •