Sayfa 680/682 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

trapezcıden önce pala geldı nakit verdi... sabah avtur öndeydi 4.05 üzerinde tutunamadı.. fırsat bu fırsat dedim.. malsız çulsuz devam...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. avturda galipozturk un % 40 a yakın şahsi hissesi var
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    avturda galipozturk un % 40 a yakın şahsi hissesi var
    lütfen devam edin ilgimi çektiniz

ıssız ada gibi. S.O.S yazan kimse görmez.. 3.65 (67) yazsan kımse bakmaz.. malın %40 GALİPTE % 60 ROBENSON CRUZOE de.. cumaya kadar palaya midye karşılığı senet almaya çalışacağım.. günlükler çayırda ama haftalıklar bayırda... 1 indikatöre tav olduk düştük peşine.. halen malsız çulsuzum..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by kücükyatirimci Yazıyı Oku
    lütfen devam edin ilgimi çektiniz
    Yazdıklarım Kap ta sermaye yapısında yazıyor. Sakramento da konuşulanları yazamam dedikoduya ve spekulasyona girer
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    ıssız ada gibi. S.O.S yazan kimse görmez.. 3.65 (67) yazsan kımse bakmaz.. malın %40 GALİPTE % 60 ROBENSON CRUZOE de.. cumaya kadar palaya midye karşılığı senet almaya çalışacağım.. günlükler çayırda ama haftalıklar bayırda... 1 indikatöre tav olduk düştük peşine.. halen malsız çulsuzum..
    abi, robinson cruzoe nin yaveri cuma nın bu işte bir rolü olacakmı

svg palmet, bu günkü kırmızı bara rağmen,haftalıklarda önemsediğim 2 indikatör, ''gel vatandaş gel sende al'' derken günlükler sakın bulaşma diyor.. halen 4.67 kavşağı önemli kırılırsa aşağıda 4.50 4.40 seviyeleri var.. bozuk gunluklerle dilediğini yapabilir ama bu haftalıkları olumsuz etkiler. bu yuzden malsız çulsuz izlemeye devam edeceğim..

8. şifreleri çözersem sanırım sakramentoda bile bulunabiliriz ahbap !

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 680/682 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •