Sayfa 256/682 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by TiMS@H Yazıyı Oku
    Halka açıklık oranı ne oldu şimdi bu senedin . Adam geçen sene istese şirketi bu fiyatlardan kimseye satamaz di. Ama ky varken gerek te yok zaten. Elinde yüzde 36 pay kalmış. Adam bist e açık olmayan senetleri bile satmış. Böyle birşey nasıl mümkün. Madem öyle kafaya göre satabiliyor bu oranların ne önemi var.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Adamlar her yerinden senet çıkartıyor avgyo da 2011'de yaşamıştım 7000 veya 7400 lerden şelale gibi birlere ordan da sıfır Kırklara kadar düşmüştü bunlarda vicdan yok merhamet yok

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Canlari cehenneme . Büyük zarar ile sattim. En azından bundan böyle saz elimde olacak . 1 anlık gaflet dışında ki prensiplerim ile yeniden başlayacağım. Kalanlara Allah kolaylik versin. Bu işte kasıtlı parmağı olanların da Allah her türlü belasını versin.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Metro satmaya başladı ufaktan

4. Buraları dip yaptı gibi gösterip yeni kurbanlarını mı bekliyor yoksa.. Tam bi **** bu adam.. Sorsan milliyetçi .. Senin gibi milliyetçiyi ...
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

5. feci bir kumar hissesi olmuş bu
    galip ne yapıyor?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

tam bir rulet masası, çıkabilir de, düşebilir de.
    haber yok belki ama şahsen bedelli öncesi diye düşünüyorum, edirne projesine para lazım..
    sadece tahmindir, lütfen gerçek zannedip buna göre işlem yapmayın.
    dediğim gibi tavan tavan da gidebilir, taban taban da düşebilir.
    hayırlısı..
    borsayı yeni keşfedenler, özellikle 3 yıl ve altı tecrübe için söylüyorum, metro grubunda çok çok ... çok dikkatli olun.

7. Galip adisi bu hisseyi 1.5 ye getirse kime itiraz edebiliriz? Hic kimseye. Adamin vocdanina kaldik... Ne uretir avtur karı nedir demistim dun eksi 5 ken. Eksi 20 yapti..

8. Ky hisse çok düştü diye hisse aldığı surece kaybedexek. Bilanco ojumali kar zarar nedir patronu nasildir vs vs. Cok dustu hadi alalim. Neden düştü sorusunu soran yok veya niye ciksin sorusuunu

Sayfa 256/682 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •