Sayfa 372/682 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Bir bu eksikti bedelli sermaye artırımı ve rücan hakkı ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Galip efendi bedelliden ruchanlari 1 tl nominal alicak alsana ucuzdqn hisse topla adam bosuna parasut satmamis.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vay be Galip ağa hisseyi 1.2 lerden 8 TL civarına taşıdı orada ufaktan ufaktan yedirdi ve şu son dönemde şelale düşüşü ile gelene gidene yedirdi ardından %100 BEDELLİ. Hem malına hem mıkına vurdu resmen. Bu adam vicdansız arkadaş. Atlas tada bedelli açıklamıştı ardından buna.. sırada hangisi var merak ediyorum. MUhtemelen AVGYO da da benzer bir operasyon yapabilir. Adam kendi hisselerinde operasyon yaptı doymadı gidip şirketlerin hisselerini kaldırıp veriyor. Gerçekten acımasız... Yurda dönmesi bence kötü oldu. Hissede olan arkadaşlara sabırlar diliyorum. Galip ağa 6-7 yılda bu tür operasyonlar yapıyor. İlk yükselirken binip tepe noktasını görmeden kaçarsan çok güzel kazanırsın. Eğer Tepe noktasına kadar gidip hisseyi boşaltmaya başladığında kaçabilirsen ne ala. Kaçamazsan böyle 2. darbe indirip milleti dahada perişan eder. Neyse Hissede olan arkadaşlara bol sabırlar diliyorum.

4. Genelde inşaat ile ılgili bedelliler olumlu yansır. Hisseye ama galip bu ne olcağı belli olmaz

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. en azından yatırım yapacak şirketin değeri artacak söylendiği gibi 1 masa 1 sandalye 1 bilgisayarı olan şirketlikten çıkacak

eee hangi babayiit by bunları olumlu görüp galipin kağıdına girecek orası muamma

6. ha birde kaçırmamak için pztesi sabah yukarı yaparmı onuda hiç bilemedim ...

7. Herkes sattı a..k haberi geldi ıyi mi

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    en azından yatırım yapacak şirketin değeri artacak söylendiği gibi 1 masa 1 sandalye 1 bilgisayarı olan şirketlikten çıkacak

eee hangi babayiit by bunları olumlu görüp galipin kağıdına girecek orası muamma
    yine kendi babayiğitlik yapar, yükseltip yine küçük babayiğitlere tutuşturur

Sayfa 372/682 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •