Sayfa 621/682 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Burada ne isin var elinde hissen yok maydonoz kumda oyna

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

3. Dolar alan carikla gezer deniyordu, tersi oldu, dolar altın euro bozdur un faize yatırmayın haram dendi ,borsaya getirin ülke kazansin dendi, borsada milletin parasi eridi bitti tükendi,

Acaba diyorum bunlar hükümet programimiydi, milletin parasını borsada patronlara yedirmek, şimdi bakıyorumda birçok hisse de patronlar ölü fiyata hisse satiyorlar, fiili dolaşımı nerdeyse %100 cikarttilar, dibin dibi yok,sattikca satıyorlar, ve birdaha yukardan alan ky nin kurtarma imkanıda yok.

Herhalde amaç buydu hükümet programı, cunki kimse bu düzene dur da demiyor.spk sadece rüşvet almakla meşgul.

Su durumda bende bahceliyi destekliyorum ve erken secim tek çözüm gibi geliyor, bazen değişiklik iyi gelir...ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Dolar alan carikla gezer deniyordu, tersi oldu, dolar altın euro bozdur un faize yatırmayın haram dendi ,borsaya getirin ülke kazansin dendi, borsada milletin parasi eridi bitti tükendi,

Acaba diyorum bunlar hükümet programimiydi, milletin parasını borsada patronlara yedirmek, şimdi bakıyorumda birçok hisse de patronlar ölü fiyata hisse satiyorlar, fiili dolaşımı nerdeyse %100 cikarttilar, dibin dibi yok,sattikca satıyorlar, ve birdaha yukardan alan ky nin kurtarma imkanıda yok.

Herhalde amaç buydu hükümet programı, cunki kimse bu düzene dur da demiyor.spk sadece rüşvet almakla meşgul.

Su durumda bende bahceliyi destekliyorum ve erken secim tek çözüm gibi geliyor, bazen değişiklik iyi gelir...ytd.
    Erken secim olsa ne olacak ayni duzen devam baskasimi gelecek sanki

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu kağıttan para kazanan varmı ? 3.40 maliyetle bekliyorum girdiğim yerden elime verdi bu kağıttan para kazanabilen varmı merak ettim

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yalnız değilsin kardeşim 3.55 maliyetle yüksek miktarda zarardayım.Hemen atladık suçu kendimde buluyorum bir kaç yıl bekleriz ama bu bana ders oldu köklü hisseler varken burada ne işim var diyede kendimi yiyorum

7. Ne oldu bi habermi var ?

8. 59 la acıp 52 ye düşmek nedirya

Sayfa 621/682 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •