Sayfa 660/682 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. guc toplayip 24 u tekrar zorlarsa bu sefer aşabilir...19 altina sarkmasi tekrar 15e degdirme riskini dogurur...galipcimin kutsal saati 3.5/4.5 arasina kadar dinlendiriyor...gibi !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. gene tırt çıktı,sadece hacimli işlem yaptı,sırf aylık indşkatörlerde değişiklik amaçlı yapılan işlem......o...ç... ..y.t.d.

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Kagit 3 gündür 119 121 arasında sıkıştı bakalim ok yaydan cikacakmi

6.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    Kagit 3 gündür 119 121 arasında sıkıştı bakalim ok yaydan cikacakmi
    ok yaydan çıkacak ama,kime girecek onu kestiremiyoruz,spek oku inşaallah kendine batırır...ytd

7. bu gun galipcim tahtada hic 55 yakmadi...baksaniza ilk sirada araci kurumum var %50 benim ;) yarin ya herro ya merro aylar bogalar savasiyor son 3 is gunu ve formasyon belirsiz...kirilim yakin amma assa amma yukari...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. iyice sıkıştı

Sayfa 660/682 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •