Sayfa 662/682 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. 22 ekim de 1.30 u görmüş ve bir daha görmemiş,tahta yapıcıların bazıları o.k.b. hastası olabiliyor,bizim tahta yapıcı da bu hastalığa düçhar olmuşsa eğer bekleyeceğiz daha.....y.t.d.

2. cok sinsi takiliyor hala...uzun cubuk bu gunde olmadi; uzun cubuk olmadan genelde geri donmuyor ama bakalim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    cok sinsi takiliyor hala...uzun cubuk bu gunde olmadi; uzun cubuk olmadan genelde geri donmuyor ama bakalim...

herşeye ragmen bir de negatif tarafa bakalim...bu gün 3/4. kez denedigi 23 direncini gine gecemedi ve 22 kapadi...bu arada mum formasyonu negatife sinyal cakmaya basladi; kros hamile ayi formasyonu olustu. Eger bu uzun cubuk öncesi bir korkutma ve teknikci avlama tuzagi ise sorun yok fakat teknigi isletirse eger galipcim ilk asamada 18 ve ikinci asamada bollinger dibi 14 e dokundurarak yukselis formasyonunu bozma ihtima li de var...bu nedenle 18 ara destegin altina sarkmamasi muhim...bakalim uzun cubukla 35lerimi denetecek yoksa yeniden bir ayi tuzagina yonelip 18 ve akabinde 14 umu deneyecek...yarin sinyalin yonu dahada netlesecektir

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. 1.24 kapatması hiç yoktan iyi oldu bakalim ileriki günlerde ne olacak hep beraber göreceğiz

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Ah galipcim ah ne zaman güldürecen yüzümüzü

8. ne sinsi takılyorlar aptal bi speği var ne aşağı nede yukarı bi hareket yok

Sayfa 662/682 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •