Sayfa 546/682 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Her hissede galip diye diye galip veriyor milletin eline mali devam edin hosunuza gider

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Lanet olsun böyle kağıda istemiye istemiye 2.30 stoploss koymuştum. Maliyet düşürmek için yarısını 2.17 den aldigimi sattım.

3.  Alıntı Originally Posted by Excas Yazıyı Oku
    Lanet olsun böyle kağıda istemiye istemiye 2.30 stoploss koymuştum. Maliyet düşürmek için yarısını 2.17 den aldigimi sattım.
    2.30 stop lossdu dimi? Kacirdik. Yarin firsat verecek mi acaba 2.30dan satmaya. 2.29a da raziyim.Zarar etmekten biktim bu kagitta.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

4. 2.29 maliyetle aranızdayım arkadaşlar. Herkese bol kazançlar. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Müsteşar Yazıyı Oku
    2.29 maliyetle aranızdayım arkadaşlar. Herkese bol kazançlar. Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn mustesar sormasi ayiptir niye aldiniz? Ne beklentiniz var? Paylasmak ister misiniz? Ben niye aldim? Patronun hissesine sahip cikacagini dusundugum icin aldim. Keyfini beklerken helak oluyoruz. Ama sizin daha gecerli bir nedeniniz olmali. Tskler
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Sn mustesar sormasi ayiptir niye aldiniz? Ne beklentiniz var? Paylasmak ister misiniz? Ben niye aldim? Patronun hissesine sahip cikacagini dusundugum icin aldim. Keyfini beklerken helak oluyoruz. Ama sizin daha gecerli bir nedeniniz olmali. Tskler
    Normalde bir hisseye girmeden iyi bir ön araştırma yaparım ancak bu tamamen can sıkıntısı bu aralar çok fazla hisse sattım nakitteyim. Avtur dip oluşumunu tamamlama sürecinde ve ufak tepkiler verecektir. İlk tepkide de behlül kaçar zaten. Ytd

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Pasta paylaşabilecek varmı? Teşekkürler...😉😉😉

8. Bakmayali , bu sayfayi iyi dokturmusler ......

Sayfa 546/682 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •