Sayfa 545/682 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Bu hafta hareket hızlanırsa 2.56 belki kırar,2.30 altını pek göstermek istemiyorlar,grubu yürütmek için atlasla bunu öne atabilirler,yarın ortaya çıkar...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Bu hafta hareket hızlanırsa 2.56 belki kırar,2.30 altını pek göstermek istemiyorlar,grubu yürütmek için atlasla bunu öne atabilirler,yarın ortaya çıkar...
    Geçen Haftada pazartesi çıkmıştı yarın hareket olurmu acaba.

3. Yüksek oranda bedelli hisseyi gevşetebilir. Sanırım satacakları avgyo hisselerinden bedelli parasını çıkaracaklar.

Avgyo ile Avtur un hasılat paylaşımlı ortak girişimi olan Edirne'deki projede,
    arsa hangi şirkete ait? İnşaatı yüklenici şirket hangisi?
    Hatırlayanınız var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yüksek oranda bedelli hisseyi gevşetebilir. Sanırım satacakları avgyo hisselerinden bedelli parasını çıkaracaklar.

Avgyo ile Avtur un hasılat paylaşımlı ortak girişimi olan Edirne'deki projede,
    arsa hangi şirkete ait? İnşaatı yüklenici şirket hangisi?
    Hatırlayanınız var mı?
    Avtur yapacak biliyorum ben

dünya borsaları.

6. Cebi vardı forumda satmiycam demişti sattimi ne yaptı sesi çıkmıyor

7. İnsan kendi yatırımcısına,kendi hissesine her gün tecavüz eder mi?ettirir mi arkadaş?
    Galip emmi sana diyorum...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Zarar kestemiyiz, al maliyeti düşürdemiyiz ÇÖZEMEDİM???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 545/682 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •