Sayfa 16/33 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1. https://www.altinkaynak.com/

altın fıyatlarına burdan bakmak lazım..gercek pıyasa bu gr altında

Abd enflasyon sonrası DXY düşüyor, altın piyasası yukarı coşuyor ama AltınS1 denen saçma şey hiç tepki vermiyor. Hatta düşüyor. Bu kadar saçma bir enstrümanı neden çıkarırlar? Bizim gibi kekler dolara gitmesin diye mi? Bu kadar saf mıyız?

Hisse şu an bankadan daha ucuz.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bugün bir kez daha anlaşıldı ki borsaya kote olmuş hiçbir altın fonunun reel altın fiyatı ile alakası yok. Adı altın fonu sadece. Altınının yatay seyrettiği bir piyasa da GLDTRF'nin %4 düşüşü neyle açıklanır bilemiyorum. Yoksa bizim kredili işlem yapan yatırımcılarımız burada da pazartesi mal alıp bugün satış mı yaptılar acaba. Çookk komik bir ülke olduk.. Haaa bu arada piyasa yapıcısı varmış bunların onlarda ne iş yapar belli değil. İlk yukarı harekette satıp fiziki altına geçmeden burada para kazandırmazlar.
    https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...UAdNJB9IA&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Çünkü tencere doğurmuştu; şimdi de rahmetli oldu.
    bugun icin Üçü icinde en avantajlisi gün sonu kapanis rakamlarına göre zgold.

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. burdaki alstıns1 ı ben park etmek ıcın alırım. dolarda anı bır zıplama, ons altında anı bır yukarı-asagı hareket durumda veya ongorulmesı durumda kazançlı cıkılabilir..park ettıgınızde kısa sureli park edersenız, park ucretı pek alınmaz..uzun surelı parklarda altın veya dovız yukarıysa , ıyıkı park ettım dersınız..dovız almak yerıne sankı avantajlı gelıyor bana altıns1 bu zgolda olabılır. baska bır altın da

6. e.jpg 5 ton vardı 10 tona kadar daha altın geliyor.

7. Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'nün Darphane Sertifikası ihracını onayladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan karara göre, Darpane nominal ihraç tavanı 10 Ton 0,995 Saflıkta Altın olan Darphane Sertifikasını halka arz edecek.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

8. darphane için temiz kaymaklı iş ,
    ziraat yatırımında işine geliyor kuralı koyan o ,
    parada da mal da onda...araya oltaya takılanlar gelsin...

kuvvetli alımlara fiyatı olması gereken fiyattan , % 7-8 primli yaptılar...
    ondan sonra bir haber (ekstra arz haberini bilmiyorladı canım , devlet bankası -kurumu vatandaşa kazık atar mı ) fiayatı ,malları adeta kusturdular...

bir ara fiyat iskontolu bile oldu...

Sayfa 16/33 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •