Sayfa 19/33 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben sattım tüm pozisyonumu kapattım borsaya girdim bu şekilde fiyatlama devlete meydan okumak ve fırsatçılıktır çıkartır 5 ton daha altın koyar herkes dağılır benim ticaret mantığıma uygun değil bu şekilde fiyatlama.

Fiyatı normal olduğu zaman tekrar gelirim. Haksız da çıksam düşüncem budur.
    Bu nasıl bir mantık ya ;) devlete meydan okumak ne demek? Dur sen şimdi borsaya girmişsin ya piyasaya meydan okuyorsun bekle ağzının payını bir kaç güne piyasa verir.

Fırsatçılık konusu ise zaten tam komedi e sen şimdi bugün %16 yukardan satıp fırsatçılık yapmamissan kim nereden satınca fırsatçılık yapmış olacak bekle kardeşim 5 ton daha altın koyunca satsaydin gram altınla fiyatlar esitlenice satardin niye şimdi satıp firsatcilik yaptin demezler mi?

Ha bu arada bende dün sattım çıktım ama böyle saçma sapan cümle kurmaya gerek yok. Dersin ki arkadaş ben buradan daha azla yukarı gideceğini düşünmüyorum borsaya girdim de geç. Yada başka bir enstrüman aldım de geç.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Emilyo Butragenyo Yazıyı Oku
    Gerçek altın 1340, S1 1430 şu anda.
    İnsan kendine soruyor, 1340 lira olan herhangi bir şeyi 1430'a neden alayım?

Sorunun cevabını alırken değil satarken anlayacaksın.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben sattım tüm pozisyonumu kapattım borsaya girdim bu şekilde fiyatlama devlete meydan okumak ve fırsatçılıktır çıkartır 5 ton daha altın koyar herkes dağılır benim ticaret mantığıma uygun değil bu şekilde fiyatlama.

Fiyatı normal olduğu zaman tekrar gelirim. Haksız da çıksam düşüncem budur.
    Fiziki talep yaratmadığı için devletin işine geliyor.
    Ama makas çok açıldı, onda hemfikirim.

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir mantık ya ;) devlete meydan okumak ne demek? Dur sen şimdi borsaya girmişsin ya piyasaya meydan okuyorsun bekle ağzının payını bir kaç güne piyasa verir.

Fırsatçılık konusu ise zaten tam komedi e sen şimdi bugün %16 yukardan satıp fırsatçılık yapmamissan kim nereden satınca fırsatçılık yapmış olacak bekle kardeşim 5 ton daha altın koyunca satsaydin gram altınla fiyatlar esitlenice satardin niye şimdi satıp firsatcilik yaptin demezler mi?

Ha bu arada bende dün sattım çıktım ama böyle saçma sapan cümle kurmaya gerek yok. Dersin ki arkadaş ben buradan daha azla yukarı gideceğini düşünmüyorum borsaya girdim de geç. Yada başka bir enstrüman aldım de geç.
    Bütün altins1 pozumu kozaa yaptım maliyet 37 şu an %10 zararım var. Altins1 satışım maliyet 14.5 oldu.

Açık açık yazıyorum pozisyonu izle bakalım ne olacak

Evet doğru bu arada bu fırsatı değerlendirmiş 200 kademe farkla malımı vermiş oldum, yani bu durumun devam edeceğini düşünüp ısrarcı olmak devlete meydan okumaktır diye düşünüyorum, benim işim para kazanmak kendimiispat etmek değil forumda ego tatmin ediyoruz. Sayın temel analizci. İzle bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bütün altins1 pozumu kozaa yaptım maliyet 37 şu an %10 zararım var. Altins1 satışım maliyet 14.5 oldu.

Açık açık yazıyorum pozisyonu izle bakalım ne olacak

Evet doğru bu arada bu fırsatı değerlendirmiş 200 kademe farkla malımı vermiş oldum, yani bu durumun devam edeceğini düşünüp ısrarcı olmak devlete meydan okumaktır diye düşünüyorum, benim işim para kazanmak kendimiispat etmek değil forumda ego tatmin ediyoruz. Sayın temel analizci. İzle bakalım
    Tamam da ne zamana kadar izleyeceğiz bir süre olsun ki tadı çıksın yoksa ehtiyarlayip ölene kadar mı? Ha bu arada tekrar tekrar yazıyorum bende altıns leri bir kaç gün önce verdim.

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Tamam da ne zamana kadar izleyeceğiz bir süre olsun ki tadı çıksın yoksa ehtiyarlayip ölene kadar mı? Ha bu arada tekrar tekrar yazıyorum bende altıns leri bir kaç gün önce verdim.
    Temel analizde süre vermek çok doğru olmaz ama 3 ay içinde doğru bir karar olduğunu görürsem mutlu olurum.

6. Hayırlısı olsun takip edeceğim usdtr yi takip etmenizi öneririm. Borsadaki herhangi bir şirkete karşı altıns i tutarken altınsnin yükselişine güvenmiyorum borsanin tutunamayacagina güveniyorum yoksa bende altıns de değil usdtr deyim.

7. Bugün iyi düştü, yarın da devamı gelecek gibi gözüküyor. Altının onsu 1986 dolara kadar gerilemiş.

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun takip edeceğim usdtr yi takip etmenizi öneririm. Borsadaki herhangi bir şirkete karşı altıns i tutarken altınsnin yükselişine güvenmiyorum borsanin tutunamayacagina güveniyorum yoksa bende altıns de değil usdtr deyim.
    Kozaa 37 -> 38.5 ; altins1 14.50 -> 14.11

Şimdilik bakalım.

Sayfa 19/33 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •