Sayfa 31/33 İlkİlk ... 212930313233 SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    İnvestingde 3.11 yazıyor, kusura bakmayın sizi de uğraştırıyorum, ben İdeal kullanıyorum ve bu konuda hiçbir şey yazmıyor, ne temettü var ne haberi var, yıllık alırken gayet iyi para alıyorlar ama hizmet biraz tırt...
    Estağfurullah....
    Yanlış yazım bence o...
    Zaten 23.80 lira olan bir enstrümanda 3.11 tl gibi bir rakam sanmam..

Ben de araştırıyorum ama bu altıns1 ile ilgili bilgi çok fazla yok. Olmazsa aracı kuruma da danışacağım...

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Estağfurullah....
    Yanlış yazım bence o...
    Zaten 23.80 lira olan bir enstrümanda 3.11 tl gibi bir rakam sanmam..

Ben de araştırıyorum ama bu altıns1 ile ilgili bilgi çok fazla yok. Olmazsa aracı kuruma da danışacağım...
    Çok teşekkürler, bende olmadı yarın kurumu arayıp sorayım bakalım ne diyecekler,

İyi geceler
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler, bende olmadı yarın kurumu arayıp sorayım bakalım ne diyecekler,

İyi geceler
    Rica ederim.
    İyi geceler

4. Aracı kurumu aradım Kap haberlerinde yok ama yine de soralım dediler, cevap gelince yazarım...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Aracı kurumu aradım Kap haberlerinde yok ama yine de soralım dediler, cevap gelince yazarım...
    Aracı kurum bu şekilde bir Temettü ödemesi YOK diyor... (:

6. Altıns1 altına yazılan veriler Garanti bankasının verdiği temettüler, yani Garanti Bankası verilerini yanlışlıkla buraya yazmışlar... Şaka gibi ama gerçek, dün akşam fark etmemiştim, şimdi birebir uyduğunu gördüm...

7. Hımmm. Temettü işi zaten acayip de gelmişti ama bilemedim de..Daha altıns1 i tam çözemedim...
    Ama bugün fena durmuyor. Bakalım dip yapacak mı buraları...

8. Burası da biraz hisse gibi olmuş, öyle güçlü satıcı olmayınca güçlü alıcı da gelmiyor demek ki, bugünkü durum bu, demek ki işler serbest piyasa koşullarında gerçekleşmiyor, benim fikrim bu yönde, doğru yada yanlış...

Sayfa 31/33 İlkİlk ... 212930313233 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •