Sayfa 10/60 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 477 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AHGAZ - Ahlatçı Doğal Gaz Dağıtım Enerji Yatırım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Ahlatcıya zerre güvenim yok. Ben zaten katılmam, param olsa yine katılmam. Bence bu arz hüsran olacak.
    Böyle düşünenlerin katılmaması güzel oldu %10 gibi yüksek dağılım oldu. 1 milyon yatıran iki gün de 21 bin kazandı.

2. Şimdi kaç tavan gidebileceğini düşünüp kestirmek lazım, tadında kazanmak için. O değil teraya 100bin yatırana 800tllik lot geldi, yani tavan başı 80tl kazanç, tabi tavan serisi uzun gidebilir. Ama ahlatçıya 100bin yatırana 10bintllik lot geldi, tavan başı 1000tl kazanç. Birisinde günlük katkı 80tl, diğerinde 1000tl. Birisinin 12 tavanı diğerinin 1 tavanına denk, talepte girilen parayı kıyaslarsak

3. 87.80... Bu fiyatlar pahalı mıdır artık ? Şirketin temel analizi ve bilançoları belli mi ? Bakan ve bilgisi olan var mı ? Teşekkürler...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Halka arzda mantık, analiz, bilanço aranmıyor artık sayın ereglitüpraş. Derinlik gören varsa alımda ne kadar bekleyrn olduğunu paylaşabilir mi lütfen

5.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Halka arzda mantık, analiz, bilanço aranmıyor artık sayın ereglitüpraş. Derinlik gören varsa alımda ne kadar bekleyrn olduğunu paylaşabilir mi lütfen
    EREGL 600 bin üzeri
    Tuprs 9 bin civarı

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Şimdi kaç tavan gidebileceğini düşünüp kestirmek lazım, tadında kazanmak için. O değil teraya 100bin yatırana 800tllik lot geldi, yani tavan başı 80tl kazanç, tabi tavan serisi uzun gidebilir. Ama ahlatçıya 100bin yatırana 10bintllik lot geldi, tavan başı 1000tl kazanç. Birisinde günlük katkı 80tl, diğerinde 1000tl. Birisinin 12 tavanı diğerinin 1 tavanına denk, talepte girilen parayı kıyaslarsak
    Bana niye 800 lot istedim 1 lot geldi
    200 lot diğer istediğimden 3 llot geldi

7.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Halka arzda mantık, analiz, bilanço aranmıyor artık sayın ereglitüpraş. Derinlik gören varsa alımda ne kadar bekleyrn olduğunu paylaşabilir mi lütfen
    seans açılışında bi ara tavan bozmuştu 86,00 ya kadar mal verdiler akabinde satıslar karsılandı tekrar tavan oldu uzun suredir 3 er 5 er lotluk ufak satışlar geliyor ama 2,5 milyon lot tavan alıcı var.

AHGAZ da 86.00 tl fiyata kadar satış yemiş, 10 mlyn lot işlem olmuş, şu anda tavanda 2.7 mlyn lot alış var, dikkatli olmakta fayda var! ytd,,,

Sayfa 10/60 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •