Sayfa 2/60 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 477 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AHGAZ - Ahlatçı Doğal Gaz Dağıtım Enerji Yatırım A.Ş.

1. Ben de katılmaktan vazgeçtim. Katılacağım en kötü %5 alırım diye düşünmüştüm buraya da yazmıstım ama sildim
    Aydem gibi olabilir halka arz sonrası
    Adamların fiyat istikrarı için ayırdığı para da yetmemişti halka arz fiyatının üzerine baya bir süre çıkamadı
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. 22/6 aya kadar özkaynakları eksiymiş. Haziranda değerleme ile özkaynağı + yapmışlar.
    Net işletme sermayesi de negatif halka arz sonrası pozitif olacağı öngörülüyor

En azından %30 luk bir iskonto yapılabilirdi ve temettü favok vs garantisi verilseydi belki cazip olurdu
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Artık 600-650 bin kişi halka arzlara katılıyor. Çoğununda fiyatmış bilançoymuş falan takip ettiklerini sanmıyorum.
    Şu konjonktürde yeterli talep gelmesi muhtemel. Sanica'da bilanço olarak kötüydü ama bir şekilde x2 yaptı.

Çok umut bağlamıyorum ama üzmeyecek ufak bir miktar katılacağım ben.

4. Aydem in kadar olan arzlarda çok.kazandırıyordu kimse fiyat, bilanço falan takip.etmiyordu ve Aydem resmen halkın ırzına geçti ,sonra millet arz hisselerinden kaçmaya başladı ama son zamanda son iki üç halka arzları uçurarak milleti yine yemlediler ve Aydem faciası unutuldu yine millet arzlara koşmaya başladı ,bakalım bu da ikinci Aydem facia sı olacakmı
     Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Artık 600-650 bin kişi halka arzlara katılıyor. Çoğununda fiyatmış bilançoymuş falan takip ettiklerini sanmıyorum.
    Şu konjonktürde yeterli talep gelmesi muhtemel. Sanica'da bilanço olarak kötüydü ama bir şekilde x2 yaptı.

Çok umut bağlamıyorum ama üzmeyecek ufak bir miktar katılacağım ben.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Baskentgaz ile mukayesen uc asagı bes yukarı aynı

6. Ky yaklaşık 10,5 milyon lot ayırmışlar bence normal hatta son dönemdeki halka arzlara olan talebi düşünürsek az bile…ben girecem çok gitmez alfas,ozsub gibi ama ufak bir kar bırakır gibi düşünüyorum…kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir…

7. Bu sakat fiyat fazla tera güzel ona gireceğim bunu eledim

VIA A4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. hangi kurumlarda katılabılıyoruz yky de gozukmuyor
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

Sayfa 2/60 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •