Sayfa 6/60 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 477 madde; 41 - 48 arası.

Konu: AHGAZ - Ahlatçı Doğal Gaz Dağıtım Enerji Yatırım A.Ş.

1. Zannetmiyorum. Psgyo arziyla bir tutmamak gerekli. Kaldi ki talep gördüğüm kadariyla fazla. Tabi arkasında da ahlatçı var.

ALFAS 583 mlyn tl, ÖZSUB 153 mlyn tl, BRKVY 170 mlyn tl, PLTUR 450 mlyn tl, değerinde son halka arzlardı, küçük ve orta büyüklükte denilebilir, AHGAZ ise 3.5 mlyr tl değerinde çok büyük bir halka arz, talep çok görülebilir ama yeterince talep gerçekleşmeyebilir! nedeni büyük bir halka arz olması! bu durumda patron birilerine aldırır gerçi, o da ayrı bir konu!

3.  Alıntı Originally Posted by kurtadam10 Yazıyı Oku
    500 bin katılımcı olsa herbiri 10 ar adet talep etse kişibaşı 660 tl ile 5 milyon lot satılmış olur, bu konjektür de bu halka arzın başarısız olma ihtimali zayıf bence kendi şahsi düşüncemdir saygılar.
    Sabah 9.30 da ahlatciya katilim sira no 47.000 lerdeydi.
    Ogleden sonra bir arkadasim katildi sira no 1.150.000 lerdeydi.
    Bencede katilim yuksek olacak.

4. Pazartesi belli olur heralde di mi? Kredi kartına ayırdıgım parayı da sallamışım. Hafiften tedirgin oldum ben de, olumsuz düşünen çok kişi var burada 😑

5. Katılım sıra nosunu göremedim ben, 14:15 gibi girmiştim talep

6. Katılım yüksek bencede

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

7. Halka arzlarda hisse blokaj nasıl oluyor? Diyelim hiç nakit koymadan sadece portföyümdeki mevcut Bist 30 hisselerini teminat göstererek halka arza katıldım. Dağılım sonucunda da halk arz'dan bana 10bin TL'lik hisse geldi diyelim, gelir gelmez hemen hesabımda 10bin TL'lik nakit yoksa, blokeye aldığı hisselerimden 10bin TL'lik satış yapılıyor mu? Yoksa, gereken nakdi(10bin TL) göndermem için kısa da olsa biraz vaktim, zamanım oluyor mu?

8. Katilimin yuksek olduğunu söylemiştim. Yuzde 11 civarı dağıtım oldu.

Sayfa 6/60 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •